ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Dėnohet pėr mbytje tė peshkut tė dashurės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Dėnohet pėr mbytje tė peshkut tė dashurės   Wed Oct 14, 2009 11:24 pm

Njė i ri amerikan nga Portlandi ėshtė dėnuar me dy vjet burg me kusht, vlerėsim psikik dhe punė nė tė mirė tė shoqėrisė sepse me thikė e ka shpuar dhe mbytur peshkun e adhuruar tė ish dashurės sė tij si dhe e ka sulmuar atė.
Donald Earl Fite III, 27-vjeēar, ėshtė dėnuar pėr keqtrajtim tė kafshėve dhe dhunė familjare.

Sarah Harris, e cila e kishte shkėputur lidhjen me tė dėnuarin, njė ditė me tė kthyer nė shtėpi nga puna e kishte gjetur atė duke fjetur nė krevatin e banesės sė saj. Fite i kishte kėrkuar tė pajtohen.

Kur Sarah kishte tentuar tė ikė, Fite e ka mbėshtetur pėr muri, e kishte kapur pėr flokė dhe e kishte shtyrė nė vaskėn e banjės. Vajza mė pas ka arritur tė ikė, mirėpo kur ėshtė kthyer nė banesė e ka gjetur peshkun e saj me emrin DeLorean nė dysheme tė shpuar me thikė.

Njė gjyq Fite ka pranuar se ka mbytur peshkun. Avokati i tij ka tentuar ta mbrojė atė me arsyetimin se klienti i tij atė kohė ishte nė gjendje tė rėndė psikike. Fite ka pranuar se kishte mbytur peshkun dhe ka deklaruar se ėshtė penduar dhe turpėrohet pėr aktin e kryer.

Ka qenė pikėrisht ai i cili ia kishte dhuruar atė peshk tė pafat tė dashurės sė tij.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Dėnohet pėr mbytje tė peshkut tė dashurės   Sun Nov 01, 2009 4:21 am

sa funny

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Dėnohet pėr mbytje tė peshkut tė dashurės   Tue Nov 10, 2009 12:20 am

po ee di si krejt temat qe i hapi une

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Dėnohet pėr mbytje tė peshkut tė dashurės   Thu Dec 31, 2009 5:30 pm

temat po ,po ti hiq :P

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Dėnohet pėr mbytje tė peshkut tė dashurės   Tue Jan 05, 2010 10:08 pm

sjom met me ma dhan ti vleresimin atehere e di se bi shume posht :P:P

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dėnohet pėr mbytje tė peshkut tė dashurės   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dėnohet pėr mbytje tė peshkut tė dashurės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 'Grupi i Llapit' dėnohet me 13 vjet burgim
» Kėrcėnohet me vdekje Xhemal Ahmet
» Shėnohet 12 vjetori i protestės sė studentėve tė UP-sė
» Sejdi Berisha:Kujtimi pėr mėsuesin tim, pėr ėndrrėn e shkrimit...!
» Pėrkujtim:Nėntė vjet pa vėllain e dashur Mehmet Ahmetaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: