ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Policia shet gjėrat e vjedhura

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Policia shet gjėrat e vjedhura   Wed Oct 14, 2009 11:25 pm

Pėrveē televizorėve, konzolave pėr lojėra si dhe pajisjeve tė ngjashme, policia nga Leicestershire nė ankandin online eBay ofron edhe disa gjėra mė tė shtrenjta qė hajnat i kanė vjedhur.
Policia nga Leicestershire muajin e kaluar ka hapur nėn-faqen e vet nė ankandin e njohur online eBay, nė tė cilėn ka ofruar kryesisht aparate tė vjedhura shtėpiake.

Pasi qė kanė nxitur interesim tė madh, nė polici kanė vendosur tė zgjerojnė ofertėn e tyre, shkruan versioni online i gazetės britanike “The Telegraph”. Dyqani virtual prej tani e tutje shet edhe stoli, rroba tė disenjatorėve tė njohur e madje edhe automjete tė vjedhura luksoze. Nė mesin e artikujve tė ofruar ėshtė gjetur edhe ora e dorė Rolex prej 18-karatėsh me vlerė prej rreth 7.000 funtesh.

Inspektori David Hargrave ka theksuar se faqja vazhdon tė zgjerojė ofertėn, e tė gjitha paratė e grumbulluara do tė pėrdoren pėr tė luftuar krimin.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Policia shet gjėrat e vjedhura
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Policia e Kosovės arreston gjashtė policė tė MPB tė Serbisė
» Poezi nga Halit Bogaj (Drenica, Policia e Kosovės, Palestinės, Praga)
» Protestuesi invalid i arrestuar nga policia
» Xhabir Hamiti i rrezikuar, policia urdhėron pėrcjelljen e tij
» Vrasja e dy turistėve ēekė: Policia bie nė gjurmėt e tre autorėve (Video+18)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: