ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Bėhet i pasur duke mbledhur shishe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Bėhet i pasur duke mbledhur shishe   Wed Oct 14, 2009 11:26 pm

Njė njeriu tė pastrehe rus i kanė ndihmuar bashkėkombėsit e tij tė cilėt nė kėtė kohė krize pinė mė shumė alkool se kurrė mė parė.
Mashkulli i pastrehė rus pėr njė vit ėshtė bėrė shitės nė bursė pasi ka mbledhur shishe tė zbrazėta tė alkoolit pėr para, shkruajnė mediet ruse.

Burri 63-vjeēar Leonid Konovalov ka mbledhur deri nė 2.000 mijė shishe nė ditė gjatė vitit tė kaluar nė kohėn kur Rusinė e ka kapluar njė krizė e rėndė ekonomike.

“Pėr shkak tė krizės rusėt janė duke pirė mė shumė, qė mua mė ka ndihmuar tė largohem nga mbeturinat”, ka deklaruar Konovalov, pėrndryshe njė ish-inxhinier nga qyteti industrial Kemerov nė lindje tė Sibirit.

Shumė tė pastrehė rusė gropojnė nėpėr mbeturina nė kėrkim tė shisheve dhe kanaēeve nė kėmbim tė parave.

Dikur i pastrehė Konovalov ėshtė punėsuar nė bursė falė shtytjes sė nipave tė tij, derisa transaksioni i parė i kryer nga ai nė punėn e re ka qenė 50.000 euro.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Bėhet i pasur duke mbledhur shishe   Sat Oct 31, 2009 1:25 am

ehehhehe......sa OK

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Bėhet i pasur duke mbledhur shishe   Tue Nov 10, 2009 12:21 am

shumm bre :S:

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mirjeta
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 60
Age : 21
Registration date : 26/08/2009

MesazhTitulli: Re: Bėhet i pasur duke mbledhur shishe   Sat Dec 19, 2009 1:58 pm

paska pas fatt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Bėhet i pasur duke mbledhur shishe   Thu Dec 31, 2009 5:23 pm

p o v a ll a

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Bėhet i pasur duke mbledhur shishe   Tue Jan 05, 2010 10:12 pm

hauhau po poo

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Bėhet i pasur duke mbledhur shishe   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bėhet i pasur duke mbledhur shishe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Tė respektohen ligjet duke mbrojtur interesat e udhėtarėve
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrė nė pyetje djalin qė e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Sipas serbėve, Flamuri ynė para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjė njė kryq
» Milazim Kajtazi:Duke lexuarė pėrmbledhjen me poezi tė mikut Agim Gashi
» Per veprimtaret patriote me shpirt te pasur, Medije dhe Mustafa Vraniqi?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: