ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 (TvyNovelas Chile) Nicolas Riera: Tdo un Suceso

Shko poshtė 
AutoriMesazh
argjenda
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur
avatar

Female Numri i postimeve : 27
Age : 24
Vendndodhja : prishtine
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon,hay un cuento,te siento,pobrs los ricos,ven a mi,mi vestido azul,por que etc
Disponimi i pergjithshem : muy feliz-very happy
Registration date : 09/11/2008

MesazhTitulli: (TvyNovelas Chile) Nicolas Riera: Tdo un Suceso   Sun Nov 09, 2008 9:49 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://emilia-attias.forume.biz/index.htm
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: (TvyNovelas Chile) Nicolas Riera: Tdo un Suceso   Sun Nov 09, 2008 12:55 pm

grasias argjenda .......amiga...
te queroo...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: (TvyNovelas Chile) Nicolas Riera: Tdo un Suceso   Mon Jan 05, 2009 2:54 pm

gracias
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: (TvyNovelas Chile) Nicolas Riera: Tdo un Suceso   Tue Aug 25, 2009 1:26 pm

aii gracias
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: (TvyNovelas Chile) Nicolas Riera: Tdo un Suceso   Thu Aug 27, 2009 2:50 am

ok

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: (TvyNovelas Chile) Nicolas Riera: Tdo un Suceso   Thu Aug 27, 2009 12:52 pm

gracias muchisimo...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mergime
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 415
Age : 23
Vendndodhja : bujanoc
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Registration date : 03/11/2008

MesazhTitulli: Re: (TvyNovelas Chile) Nicolas Riera: Tdo un Suceso   Thu Aug 27, 2009 7:16 pm

graxiass
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: (TvyNovelas Chile) Nicolas Riera: Tdo un Suceso   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
(TvyNovelas Chile) Nicolas Riera: Tdo un Suceso
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: