ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Gjyshi, djali dhe nipi martohen pėr njė ditė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Gjyshi, djali dhe nipi martohen pėr njė ditė   Wed Oct 14, 2009 11:27 pm

Malajziani shtatėdhjetėvjeēar, djali i tij tridhjetepesėvjeēar dhe nipi njėzetvjeēar janė kurorėzuar nė ceremoninė e trefishtė tė mbajtur nė njė fshat tė shtetit Selangor, njoftojnė mediat lokale.
Osmanit i ka vdekur gruaja para gjashtė muajsh dhe ai pėr momentin ėshtė njeri mė i moshuar nė fshat, e nė kėtė martesė ka pranuar pasi qė fėmijėt kanė kėrkuar prej tij. Osmani ka tetė fėmijė, 26 nipa dhe 11 stėrnipa.

Tė dielėn ai ėshtė martuar me 70-vjeēaren Sawiyah Awang.

Tė tri martesat janė kurorėzuar falė ndėrmjetėsuesve apo mesitėve, qė ėshtė njė gjė shumė e popullarizuar nė kėtė vend mysliman.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gjyshi, djali dhe nipi martohen pėr njė ditė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» RESHAT BADALLAJ:U VRA USHTARI I UĒK-ĖS DJALI I ZHURIT MEVLAN HOXHAJ
» Njė vajzė turke futet e gjallė nė dhč nga i jati dhe gjyshi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: