ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Bar nė tė cilin pini atė qė ka porositur mysafiri para jush

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Bar nė tė cilin pini atė qė ka porositur mysafiri para jush   Wed Oct 14, 2009 11:30 pm

Se gjėrave bizare nw Japoni nuk u vjen asnjėherė fundi dėshmon edhe lajmi pėr njė bar nė qytetin Kashiwi nė tė cilin u shėrbehet ajo qė e ka porositur mysafiri i cili ka qenė aty para jush.
Sado qė do tė donit tė kėnaqeni duke pirė njė makiato (me shkumė a pa shkumė), birrė apo ēfarėdo qė tė keni porositur, kot e keni. E vetmja gjė qė do tė mund tė merrni ėshtė pija tė cilėn e ka porositur mysafiri para jush, e pija tė cilėn ua lyp organizmi juaj do tė gjendet nė tavolinėn e mysafirit tė radhės.

Problemi i dashakeqėve tė cilėve do t’u binte ndėrmend tė porosisnin ndonjė pije jashtėzakonisht tė shtrenjtė pėr t’ua djegur mysafirėve pas tyre, ėshtė zgjidhur thjesht. Secili mysafir me tė hyrė nė bar paguan faturėn e tij, e rregull nė tė cilin nė barin “Ogori” kėmbėngulin ėshtė qė tė qerasni mysafirin i cili vjen pas jush me njė gjė nė tė cilėn edhe ju do tė kėnaqeshit.

Bari ka siguruar qė tė gjitha llojet e marrėveshjeve tė mundshme tė parandalohen.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Bar nė tė cilin pini atė qė ka porositur mysafiri para jush   Wed Dec 23, 2009 9:11 pm

hahaahha sa interesant
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Bar nė tė cilin pini atė qė ka porositur mysafiri para jush   Thu Dec 31, 2009 5:23 pm

qka spo ndodh

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Bar nė tė cilin pini atė qė ka porositur mysafiri para jush   Tue Jan 05, 2010 10:13 pm

huahauhauhauhauh e jashtezakonshmee

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Bar nė tė cilin pini atė qė ka porositur mysafiri para jush   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bar nė tė cilin pini atė qė ka porositur mysafiri para jush
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Me para tė shtetit shėtitje nė Paris (Foto)
» Sipas serbėve, Flamuri ynė para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjė njė kryq
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRĖ NĖ GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI
» Kronologjia e ngjarjeve qė nga vitet 600 para Krishtit deri mė sot
» Mentor Thaqi:P-PS (Para-PostSkriptum): Kur tė ndiqet miza nė primje, cili i arritjes nuk ėshtė fort i lavdueshėm!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: