ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Dita e falenderimeve..."thanxgiving day"..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Dita e falenderimeve..."thanxgiving day"..   Sat Nov 28, 2009 4:08 am

Me 26.11.2009 ishte Dita e Falenderimeve..Ne kete dit jepen falenderime te shumta..Do doja qe gjithsecili ta falenderoj antarin tjeter te FBK..dhe te tregoj arsyen perse?...

SE PARI UN FALENDEROJ TE GJITHE 161 ANTARET(PA MUA),I FALENDEROJ PER MOMENTET ME TE BUKURA QE MI SOLLEN,PER EKSPERIENCAT DHE MIQESIN E VERTET..I FALENDEROJ PER NJOHURITE QE I MORA PER FLORIN,PER GJITHQKA TJETER...IU DUA SHUME ...MOS IKNI ..MOS ME LINI VETEM..ME MUNGONI ,SHOKET DHE SHOQET E MIA..MIS AMIGAS..JU JENI GJITHQKA PER MUA ....KTHUNI KETU..

FALENDEROJ FBI-ne(FORUMIN INTERNACIONAL-OFICIAL TE FLORENCIA BERTOTTIT)PER QDO INFORMATE QE NA SOLLI DHE QE MUNDESOI QE TI MARRIN EDHE NE..FALENDEROJ MISTIKEN-ADMIN.,DHE TE GJITHE ANTARET E TJERE..GRACIAS,MUCHISIMO!


MBI TE GJITHA FALENDEROJ FLORENCIA BERTOTTIN ,QE ESHTE THELBI I GJITHE KESAJE,FALE SAJ U NJOHEM EDHE NE,U FORMUAN KETO FORUME,MESUAM GJERA QE SDO I DINIM KURRE:QE DESHIRAT MUND TE BEHEN REALITET E SHUME GJERA TJERA...GRACIAS FLOR!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
rrita
Mik i Forumit
Mik i Forumit
rrita

Female Numri i postimeve : 323
Age : 28
Vendndodhja : prizren
Kenget e preferuara te Floricientes? : porque , te siento, desde que te vi -benjamin rojas
Disponimi i pergjithshem : happy with my erreway
Registration date : 15/09/2008

MesazhTitulli: Re: Dita e falenderimeve..."thanxgiving day"..   Sat Dec 05, 2009 8:16 pm

edhe ne te faleminderojm dhe te duam shum libona edhe gjithmon ketu do na kesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Dita e falenderimeve..."thanxgiving day"..   Fri Dec 18, 2009 7:58 pm

une i falenderoj anetaret per perkrahjen qe ma kan dhen ne kete forum... e per tjert qe flasin vetem fjale goje as me ben per ta , dhe qe se din qe jan mosmirenjohesa...

une ketu kam qene per florin por e kuptova qe forumat nuk ishin asgje dhe vendosa ti braktis por kete po e vizitoj here pas here jav pas jave muaj pas muaji e ndoshta edhe vit pas viti

e falenderoj dorentinen qe e ka hap kete forum e kom pat kenaqesin me formu shoqeri te re si LINEN.LENEN.Innen.FLAKEN.Mergimen .... kerkoj ndjes qe nuk po me kujtohen emrat e te gjitheve...

ky pra eshte falenderimi im

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Dita e falenderimeve..."thanxgiving day"..   Thu Dec 31, 2009 5:20 pm

flm rrita ..poashtu kam harruar te them se te ata 161 antar,i falenderoj edhe PERSOnat e kot,te rrejshem,te cilet me mesuan se ka njerz me 100 ftyra ktu

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Dita e falenderimeve..."thanxgiving day"..   Tue Jan 05, 2010 10:14 pm

poo ashtuu!!

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Dita e falenderimeve..."thanxgiving day"..   Sun Jan 10, 2010 2:59 am

per qfar ?

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dita e falenderimeve..."thanxgiving day"..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dita e falenderimeve..."thanxgiving day"..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: