ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 a e njihni justin bieber 15 vjeqar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
lussi

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: a e njihni justin bieber 15 vjeqar   Thu Dec 31, 2009 12:42 pm

a e njihni kengetarin 15 vjeqar qe eshte bere i njoftur para nje viti ai kur ka qene me i vogel e ka qitur veten ne youtube duke kenduar sepse ka kenduar mire dhe pastaj eshte bere numer nje ne kanada sepse ai ka jetuar ne kanada por tash jeton ne los angelos ai i ka 15 vjet dhe eshte me i njohuri ne twitter
PER ATA QE SE NJOHIN JA DISA FOTO DHE VIDEO TE TIJ

KTU KUR KA QENE ME I VOGEL


EDHE NE KETE FOOTO ESHTE KUR KA QENE ME I VOGEL


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
lussi

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: a e njihni justin bieber 15 vjeqar   Thu Dec 31, 2009 1:06 pm

JA EDHE DISA FOTO TE TJERA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
lussi

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: a e njihni justin bieber 15 vjeqar   Thu Dec 31, 2009 1:10 pm

JA EDHE NJE FOTO KUR KA QENE I VOGEL


NESE DESHIRONI QE TE DINI ME SHUME PER JUSTIN BIEBER HYNI NE GOOGLE DHE SHENONI JUSTIN BIEBER
NESE DESHIRONI QE TI DEGJONI KENGET E TIJ HINI NE YOUTUBE DHE SHENONI
JUSTIN BIEBER-ONE TIME
JUSTIN BIEBER-FAVORITE GIRLS
JUSTIN BIEBER-LOVE ME
JUSTIN BIEBER-ONE LESS LONELY GIRL
JUSTIN BIEBER-FIRST DANCE
JUSTIN BIEBER-BIGGER BIGGER
http://public.blu.livefilestore.com/y1pyX3pNNPTJWm7WQsCjMqru9KOaQ4rDiUhyF_5R53TyV-ttt2Nl8TU8QJccp_kvNUkyOZF27uUaYuMgYlGSkMLCg/Justin-justin-bieber-874394_464_604.jpg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
lussi

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: a e njihni justin bieber 15 vjeqar   Thu Dec 31, 2009 1:12 pm

JA EDHE DISA VIDEO O ZOT VETEM SHIKONI SA INTERESANT
https://www.youtube.com/watch?v=DTSEFg2B5CM
KUR KA QENE ME I VOGEL
https://www.youtube.com/watch?v=xHFF2VrHOa8
A DESHIRONI TE DINI SE QFARE BEN JUSTIN BIEBER NE KOHEN E LIRE NESE PO SHIKONI KETE VIDEO
https://www.youtube.com/watch?v=RDrShbYJOW0
SHIKOJENI JUSTIN BIEBER PRAPA SKENAVE DUKE INGJIZUAR KENGEN ONE TIME
https://www.youtube.com/watch?v=KEch289TEd4
SHIKOJENI KETE VIDEO O ZOT QFARE PYETJE I BEJNE FANSAT JUSTINI A DO TE VISH ME MUA NE MBREMJE PSE JE KAQ I BUKUR VETEM SHIKOJENI
https://www.youtube.com/watch?v=WLYDnHWoGW4

SHPRESOJ TE JU KETE PELQYER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: a e njihni justin bieber 15 vjeqar   Thu Dec 31, 2009 1:48 pm

flm

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
lussi

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: a e njihni justin bieber 15 vjeqar   Thu Dec 31, 2009 2:48 pm

sps
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: a e njihni justin bieber 15 vjeqar   Thu Dec 31, 2009 5:17 pm

esht great

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
lussi

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: a e njihni justin bieber 15 vjeqar   Thu Dec 31, 2009 9:27 pm

po valla eshte shum i mire e adhuroj urime vitin e ri te gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: a e njihni justin bieber 15 vjeqar   Tue Jan 05, 2010 10:07 pm

oooooooooooooo po qysh see njohh e adhurojjjjj kengtari im i preferuar

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
lussi

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: a e njihni justin bieber 15 vjeqar   Sun Jan 10, 2010 12:20 am

po valla kengetari me i mire ne bote eshte e adhuroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a e njihni justin bieber 15 vjeqar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a e njihni justin bieber 15 vjeqar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: