ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Njoftim (kerkohet moderatore)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vali
Flori Fan
Flori Fan


Numri i postimeve : 108
Registration date : 12/08/2008

MesazhTitulli: Njoftim (kerkohet moderatore)   Fri Jan 08, 2010 1:08 pm

Tashme ne Kosove ka bere boom edhe seriali i ri ne KTV , Kujdes nga Engjulli !
Ju e dini se ne kete serial luan edhe ish-aktorja dhe antarja e grupit RBD Rebelde , Maite Perroni !!!
Nese ndonjeri prej jush eshte ashurues i Maites une mund te ju ofroj nje domain .com ose .net / .org dhe nje dizaajn per web site !!!
Te vetmet kushte qe duheni plotsuar jane :

1. Te dini te perdorni WordPress (te publikoni Lajme ne WordPress)
2. Te dini Anglisht ose Spanjollisht
3. Te dini te perdorni PhotoShoop CS 1/2 ose 3 , apo ndonje program tjeter dizajni !!! (ky kushte mund edhe te mos plotsohet , varet nga nevoja)

i pres kandidatet .... !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Maximo
100 % Flori
100 % Flori
Maximo

Male Numri i postimeve : 992
Age : 28
Vendndodhja : En cada esquina, cuando llega Floricienta con su alegria
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te gjitha, Cosas que odio de vos, Kikiriki, Vos podes, Mi vestido azul, Flores amarillas
Disponimi i pergjithshem : Nicee
Registration date : 07/12/2009

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Fri Jan 08, 2010 11:32 pm

Po e kisha pare kete me heret, por nuk me interesoi qe te hy sepse nuk e shikoj Cuidado con el angel, edhe pse me pelqen Maite dhe jam i regjistruar ne forumin e RBD www.rebelde-ks.forumtoion.com

Di edhe spanjollisht, edhe anglisht, e sa per te paren dhe te treten, kam pak njohuri, por mesoj shpejte nga gjera te tilla.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vali
Flori Fan
Flori Fan


Numri i postimeve : 108
Registration date : 12/08/2008

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Sat Jan 09, 2010 12:21 am

ok! atehere a deshiron te jesh ti Admin i web sitit zyrtare te Maites ne Kosove dhe Shqiperi ?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Maximo
100 % Flori
100 % Flori
Maximo

Male Numri i postimeve : 992
Age : 28
Vendndodhja : En cada esquina, cuando llega Floricienta con su alegria
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te gjitha, Cosas que odio de vos, Kikiriki, Vos podes, Mi vestido azul, Flores amarillas
Disponimi i pergjithshem : Nicee
Registration date : 07/12/2009

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Sat Jan 09, 2010 12:22 am

Ne rregull, vali pranoj, thnx per oferten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vali
Flori Fan
Flori Fan


Numri i postimeve : 108
Registration date : 12/08/2008

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Sat Jan 09, 2010 12:24 am

ok!
ne nje mesazh privat te dergoj addresen time dhe bisedojme me gjate
nese deshiron edhe ndoj kush tjeter te jete ne rolin e moderatores/it mund te lajmrohet !!!
ok !
thnx qe pranove !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Maximo
100 % Flori
100 % Flori
Maximo

Male Numri i postimeve : 992
Age : 28
Vendndodhja : En cada esquina, cuando llega Floricienta con su alegria
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te gjitha, Cosas que odio de vos, Kikiriki, Vos podes, Mi vestido azul, Flores amarillas
Disponimi i pergjithshem : Nicee
Registration date : 07/12/2009

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Sat Jan 09, 2010 12:26 am

Ok, me dergo mesazhin privat dhe nga msn mirremi vesh me shume dhe me spjegon me gjere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vali
Flori Fan
Flori Fan


Numri i postimeve : 108
Registration date : 12/08/2008

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Sat Jan 09, 2010 12:28 am

ok ta dergova msn-in
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Maximo
100 % Flori
100 % Flori
Maximo

Male Numri i postimeve : 992
Age : 28
Vendndodhja : En cada esquina, cuando llega Floricienta con su alegria
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te gjitha, Cosas que odio de vos, Kikiriki, Vos podes, Mi vestido azul, Flores amarillas
Disponimi i pergjithshem : Nicee
Registration date : 07/12/2009

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Sat Jan 09, 2010 12:29 am

Ok, edhe une ta bera add, por ste shoh askund online.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Sat Jan 09, 2010 3:38 am

vali pash qe me kishe derguar nje PM ,per moderatore, un pranoj ,por mund te me japesh adresen
besoj se ti do jesh admi. ,e sikur te jem moderatore,do kalonim mir se bashku ,se besoj qe je BOOS i mir..hahhah.

nqs duhet ti plotsoj ato kushtet me lart,un per 1 dhe 3 nuk di, e per 2 di krejt

pra do jem moderatore??..me jep adresen sa te regjistrohem

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Sat Jan 09, 2010 9:04 pm

i plotesojj ketoo kushte por qenkam me voones!

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Sun Jan 10, 2010 2:55 am

me vjen keq ,:S
por ndoshta te merr edhe ty vali ne staff.. \mua me kishte derguar nje PM ,tashi po pres qe te me jap adresen

do mundohem te ta bej nje vend ,nqs do

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Vali
Flori Fan
Flori Fan


Numri i postimeve : 108
Registration date : 12/08/2008

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Mon Jan 11, 2010 10:22 pm

Ne rregull Libona , edhe ti do te jesh moderatore ne websitin e Maites !!!
Ndersa as ti Edona nuk je me vones edhe ti pse jo mund te na bashkohesh neve !!!
Bashkimi sjell fuqi apo jo !!! Heheeh !

Web siti do te jete i ngjajshem me dy web sitet te cilat jam une admin , pra : www.beautyrebels.com dhe www.laliespositofans.com !!!
Kaloni mire !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Fri Jan 15, 2010 4:42 pm

Hahaha!ke te drejte!

Mund te ma japesh linkun e foros se Maites?

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Sun Jan 17, 2010 3:08 am

a esht ai qe e ka qel minikonde ,apo ku ka humbur ky forum?

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Jeta&Lali
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Jeta&Lali

Female Numri i postimeve : 1825
Age : 24
Vendndodhja : prishtine
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : happy
Registration date : 24/08/2008

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Sun Jan 17, 2010 11:20 am

jjojo libona nuk oshte ai forum po oshte websajt ti duhesh me i qit te rejat e ksaje aktores maite perronit qysh e kom une laliespositofans.com edhe kjo oshte qashtut a po me kupton

_________________
Forumi i Mariana Esposito ne Kosove:
www.laliespositofans.tk
regjistrohuni ju lutem ju lutem

Mariana Esposito Kosovo
WebSite : www.laliespositofans.com
Forum : www.laliespositofans.tk
Fotolog : www.fotolog.com/laliespositoks coming soon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.laliespositofans.tk
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Sun Jan 17, 2010 7:05 pm

po po linku ku osht? qysh osht

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Serafina..

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Sun Jan 17, 2010 8:43 pm

:D ju deshiroj suksese te gjitheve:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Sun Jan 17, 2010 10:05 pm

flm sara

as un spo e di edoona

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Jeta&Lali
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Jeta&Lali

Female Numri i postimeve : 1825
Age : 24
Vendndodhja : prishtine
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : happy
Registration date : 24/08/2008

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Mon Jan 18, 2010 10:07 pm

ju kallxon vali se hala se ka bo webin edhe nashta ju kallxon qysh oshte linku...

_________________
Forumi i Mariana Esposito ne Kosove:
www.laliespositofans.tk
regjistrohuni ju lutem ju lutem

Mariana Esposito Kosovo
WebSite : www.laliespositofans.com
Forum : www.laliespositofans.tk
Fotolog : www.fotolog.com/laliespositoks coming soon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.laliespositofans.tk
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Tue Jan 19, 2010 2:02 am

aha ok ,

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Tue Jan 19, 2010 5:34 pm

ookkeii. jetaaa

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vali
Flori Fan
Flori Fan


Numri i postimeve : 108
Registration date : 12/08/2008

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Thu Feb 11, 2010 1:50 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   Thu Feb 11, 2010 1:10 pm

thnx

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Njoftim (kerkohet moderatore)   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Njoftim (kerkohet moderatore)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: