ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 ju lutem lutuni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
lussi

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: ju lutem lutuni   Sun Jan 10, 2010 2:24 am

eshte nje vajze 9 vjeqare e cila eshte e semure nga kanceri dhe ne keto momente eshte ne spital nuk po mundet te merr fryme eshte ora ktu te ne eshte ora 12:13 ajo jeton ne florida dhe mendoj qe ora atje eshte 18:13 kshtu qe ju lutem lutuni une gjithmone hy me nje faqe ku flase me njerez tjere keshtu qe e takova edhe kete vajze ju lutem lutuni per te e kam edhe nje fotot te saj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
lussi

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: ju lutem lutuni   Sun Jan 10, 2010 2:25 am

lussi shkruajti:
eshte nje vajze 9 vjeqare e cila eshte e semure nga kanceri dhe ne keto momente eshte ne spital nuk po mundet te merr fryme eshte ora ktu te ne eshte ora 12:13 ajo jeton ne florida dhe mendoj qe ora atje eshte 18:13 kshtu qe ju lutem lutuni une gjithmone hy me nje faqe ku flase me njerez tjere keshtu qe e takova edhe kete vajze ju lutem lutuni per te e kam edhe nje fotot te saj

EMRI I SAJ ESHTE KLYNN ASHLEY WILSON
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
lussi

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: ju lutem lutuni   Sun Jan 10, 2010 2:37 am

AJO VDIQ MENJEHER MBASI E POSTOVA KETE..UNE E POSTOVA KETE SEPSE NE FAQEN KU UNE HY FILLUAN TE THOSHIN QE KLYNN ESHTE NE SPITAL POR MBASI E POSTOVA KETE AJO VDIQ PARA 5 ORE ISHTE AQ E GEZUAR QE DO TA NJIFTE JUSTI BIEBERIN POR NUK MUNDI AJO KA QENE EDHE FANSE E JUSTIN BIEBER ..:s:s:s:s:s::s:s:🇸🇸:s:s:s::s:ss::s:s:s:s:s:s:s:s:s:s🇸🇸:s:s::s:s:s:s UNE DUKE FOLUR ME TA VETEM ME TREGUAN QE JA KANE HEQUR APARATIN DHE E QUAN NE MURG
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
lussi

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: ju lutem lutuni   Sun Jan 10, 2010 2:45 am

edhe nje tjeter ka vdekur sot edhe per kete me treguan quhet ellen por klynn e kisha tek my following (friends)dhe smund ta besoj qe ajo ka vdekur i kemi humbur 2 beliebers sot 2 justin bieber fansa kane vdekur S:S::SSS:S:S:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: ju lutem lutuni   Sun Jan 10, 2010 2:53 am

shum keq ..me vjen shum keq amiga qe ti ke humbur nje shoqe ,e justin 2 fansa,

me vjen shum keq per vajzat ,R.I.P Ellen
R.I.P Klynn

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
lussi

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: ju lutem lutuni   Sun Jan 10, 2010 2:59 am

flm libona nuk mund ta besoj para disa minutave thoshin lutuni per klynn lutuni dhe mandej than klynn vdiq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju lutem lutuni   Mon Jan 11, 2010 5:03 pm

sa keeq .. me dhimbeset shume...

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
lussi

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: ju lutem lutuni   Tue Jan 12, 2010 12:46 pm

edhe mua me vjen keq shum shum shum keq R.I.P KLYNN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: ju lutem lutuni   Thu Mar 04, 2010 2:55 pm

R.I.P KLYNN


me mungon lusii

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ju lutem lutuni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ju lutem lutuni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: