ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Lajmerim : www.Floricienta.Tk

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Lajmerim : www.Floricienta.Tk   Sat Nov 29, 2008 12:44 am

Tash ju mund te hyni direkt ne kete webfaqe www.Floricienta.Tk ... webfaqja www.Floricientaks.4umer.com u bo ne www.Floricienta.tk .....By The.Crossy Met Mira ishalla ju pelqen :D ..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerim : www.Floricienta.Tk   Sat Nov 29, 2008 11:09 am

flm shume The.Crossy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Lajmerim : www.Floricienta.Tk   Sat Nov 29, 2008 4:21 pm

n/p njeri :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerim : www.Floricienta.Tk   Sat Nov 29, 2008 7:23 pm

nuk kuptova po neyjse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerim : www.Floricienta.Tk   Sat Nov 29, 2008 7:30 pm

ooooooooooooooooooooooooo ma i mire je crossy...shume thnx njeri...

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Lajmerim : www.Floricienta.Tk   Sat Nov 29, 2008 7:34 pm

Drenush n/p osht No Problem :D ...Tina ska problem :D Veq tash ndoshta Dal Offlinr prej Netit :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerim : www.Floricienta.Tk   Sun Nov 30, 2008 9:31 pm

shum flm the.crosyyyyyyyy
bravooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Lajmerim : www.Floricienta.Tk   Mon Dec 01, 2008 2:22 pm

Ktu per Ndihme jom :D sps :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerim : www.Floricienta.Tk   Mon Dec 01, 2008 3:01 pm

op valla
gjithqka per shok/e
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Lajmerim : www.Floricienta.Tk   Mon Dec 01, 2008 3:03 pm

ap valla ..gjethqka boj per shok shoqe :D (nqs ka nevoj edhe njerin e mbys :D )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerim : www.Floricienta.Tk   Mon Dec 01, 2008 3:15 pm

edhe uneeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Lajmerim : www.Floricienta.Tk   Mon Dec 01, 2008 5:29 pm

brrawo :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lajmerim : www.Floricienta.Tk   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lajmerim : www.Floricienta.Tk
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: