ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Te humbur ne Argjentine

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
TinaHG08

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 23
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Te humbur ne Argjentine   Sat Nov 29, 2008 2:04 pm

Kete ide e kam marre nga disa shoqe! Duhej ta potencoja!
Mire, ne vajzat qe jemi ketu kemi ikur nga prinderit dhe kemi shkaru ne Argjentine!Parate i kemi tubuar bashk duke i marre prinderve kinse per gjera te imta. Por, ne avion na i vjedhhin te gjitha. :mrgreen:

Sela: E tani qte bejme vajza?
Sirena: Po, kemi mbetur pa para..!
Egzona: O, zot sa koha me eshte dashur qe te tuboj gjithe ato para ne nje vend...
Tina: Vajza, mos u brengosni...ne parat i kemi marrur qe te vime ne Argjetnine apo jo? Kete e mberritem...jemi ketu, ne argjentine..!
Egzona: Oh, po..se besoj dot!
Sirena: E tani qte bejme?
Tina: Mua me kane mbetur disa para..sa per nje hotel..
Egzona: Po a? E pse spo na tregon moj? Sa mire...
Sela: Shkojme pra te rezervojme dhomat e pastaj shofim e bejme...

Ori sihte me larg....pastaj erdhi tek ne...
Ori: Chicas...qpo beni? Ejani me shpejt...
Sela: Po na i vodhen para moj..
Ori: Po e di... po ti Tina a i pate disa para ne qante?
Tina: Po po...hajde te shkojme ne hotel dhe ti marrim dhomat...
Drenusha: Po, shkojme...
Drenusha, Sela dhe Sirena ecin perpara kurse une, ori dhe egzona shkojme me prapa...
UNe, ori dhe egzona....
Ori: Hej, ta bejme ne te trija dhomen bashk ok?
Tina: Mire, por po e marrim edhe festen?
Egzona:PO...ku mbeti more?
Tina: Eshte pak me larg me finen e lonen...po shkoj ta therras...

UNe mberrije tek ato te trija...
Tina: Festine, eja me ne...do bejme dhomen bashk....kurse ti lona dhe dafin bene bashk me drenushen meqe jeni te nje moshe ok?
Festina: Mire paska vendosur...
Fina dhe LOna: Ok..
Fina: Ne pra po shkojme tek drenusha..chau...
Ato nisen...une marr festinen dhe shkojme te ori me egzonen....

Kurse tek sela dhe te sirena shkon jeta....
Jeta: E bejme ne dhomen bashke?
Sirena: PO...do kenaqemi
Sela: Mezi po pres....

Me vone:Arrijme tek nje hotel i madh...hyme brenda dhe shkojme te personi qe punonte:
Tina: Hola, nos puede ayudar en algo, porfavor?
Alberti (keshtu quhej ai personi): Si, que les ofrece?
Ori:Yo soy de Albania y esas otras son todas de Kosova...
Tina: Alguna vez escuchaste de ella?
Egzona: No creo (na ben neve me ze te ulte)
Alberti: SI, si..lo conocco..en el TV dice q es el mas nuevo del mundo..
Ori: ASi es...
Tina:Venimos aqua porque a nosotras nos encanta este pais...y tenemos miles de idolos aqua...asique...
Ori: Nos puede encontrar tres abitaciones porfa?
Alberti: Claro, pero ustedes son muchas...aber... (fillon te numroj :mrgreen: )..son 10....
Ori i tregon si i kemi ndare dhomat..
ALberti: AHa.. estabien...
Sientense ahi porfavor....luego los aviso..cuando pueden entrar en sus abis..,..
Todos: gracias..
SHkojme ulemi ne nje kanape...
Pas ca minutash...
Alberti: Aqua tienen sus llaves...un enorme gusto conocerlas, senoritas...
Tina: Gracias..muy amable..vamonos amigas...
Nisemi te gjitha....hyme ne dhomat tona siq kemi kerkuar....
Une, Ori, Egzona dhe Festina...
Festa: Uy...estoy muy cansada...
Ori: Ay, yo tambien...mucho..
Egzona: Perse nuk bejme nje troh gjume?
Ori: tenes razon...yo los saludo...q les vaya bienn.. (dhe bien ne shtrat te tij)
Egzona dhe Festa: Edhe une..
Tina: HEy, pero tenemos q avisar a alberti..quiza nos nesesita para algo..
Ori: Ather shko ti ok?
Tina: Ayyy..si como no..etabien..

NIsem shkalleve teposhte...
Shkoje te Alberti:
TIna: Senor, nosotras descansaremos un poco...asique no nos interumpen porfavor...estamos muy cansadas..
Alberti: Si, gracias por avisar..
Tina: Chau (kthehem prapa, perpara meje shoh nje person qe se besoj dot)...kthehem parp kah alberti
TIna: Senor, senr...quienes son ellos ahi sentados (bejme me gisht kah tryeza):
Alberti: La banda Ereway y Floricienta por?
Tina: Que??????????? No puede ser....
Alberti: JEje...ellos pasan un gran tiempo en este hotel..asique..
Tina: ASique nosotros estamos en el mismo hotel que la mejor actrizz del mundo y la mejor banda del universo? no lo puedo creer...
Alberti: jaja...
Tina: Chau...debo avisarles a mis amigos...

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Sat Nov 29, 2008 3:18 pm

tina vjen tek dhoma e jone {dreflor,lona,fina}
ajo shpejt ishte duke vrapuar dhe kur erdhi ishte mbushur fryme
tinahg08:vajzaaaa...!!!!
drenusha,lona,fina:{ne kembe}-qu be tina?
tinagh08:flori,erreway...
drenusha:qu be fol me shpejt te lutem...
tinahg08:jane atje...
drenusha,lona,fina:ku??!!
tinahg08:poshte ne hotel...!!
drenusha:qfaree!!!vrapoj shpejt shkalleve,pastaj vine dhe tinahg me shoqet e tjera
tinahg08:vajza shikone...
te gjitha vajzat:eshte flori!!
drenusha:eja te shkojme shpejt tek ajo dhe tregojme se jemi fansa te saj..
te gjitha:po eja te shkojme...
Te gjitha i drejtohemi florit:flori e nuk na shihteFLORRR!!
Florencia:hola!
pastaj ne i tregojme se jemi fansa te saj,

VAZHDON...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
TinaHG08

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 23
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Sat Nov 29, 2008 3:41 pm

Tina: Hola....
Flor: Hola! Q'pasa?
Egzona: Perdona....podemos ablar un minuto porfa?
Flor: estabien......sientense....
Errway jane me larg...
Tina: i them egzones...Hey, Ori nuk eshte zgjuar ende?
Egzona: AJo po flejke shume mi...smunda ta zgjoj...
TIna: OK..Flor...nosotros somos unas fans enloquesidas por voz..........me ndalet zeri...nuk mund te flas..me bie te fiket...
Egzona: Tina..........
Te gjitha: Tinaaaaaa....q pasa?
UNe spergjigjem....nuk leviz fare...
Flori: Q le pasa mujer?
Egzona: No se, esta mal...no respira..
Flor: Que???????? No puede ser..es mi culpa..
Egzona: no no...no te preocupes...
Flor: Como se llama?
DreFlor: Tina, Doruntina...
Flor:Tina, despiertate..
Tina: No puede ser..esta flor.....flor..flor
Flor: Si si soy yo..porfavor digame q estas bien..
Tina: Si, si (zgjohem)...ayy perdon..soy una estupida...pero..no es mi culopa...mi sueno se hizo realidad.!
Flor: Si...!
Tina: Que acec aqua?
Flor: Estoy con mi ijo aqua...
TIna: Que? Romeo esta aqui?
Flor: jaja, si..
TIna: Ayy....no veo el momento de verlo...
Flor: Me voy chicas tengo q cuidar a mi juo..nos vemos .... q se recuperen ...
Ajo shkon..une ik te alberti..
Alberti: Q'paso?
Tina: Digame, q numero tiene la abi de flori?
Alberti: 107
Tina: gracias..vamonos chicas..
Shkojme te gjitha tek dhomat tona...

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Sirenaa

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 24
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Sun Nov 30, 2008 3:32 pm

sirena:behemi bashk ne nje dhom bisedojm
sela:ke te drejt folim per florin
tina:shkojm ne dhomen tinw
sirena:nuk muj te besojflori ne te njejtin hotel me ne
sela:por ka nje problem
egzona:qfar.......!!!!!1
sela:nuk kemi para te mjaftueshme per te qendruar shum qat ketu
tina:ke te drejt por qfar te bejm
sirena:pritni pritn qika ne kemi mar te gjtha para para humbjes se parave un kam len parat e mija ne qante.
sela:wowww
tina:i ke ende
sirena:duhet ti kem pritni vajza shkoj te shikoj
egzona:esht nje mrekulli nese sirena i ka ende ato para
tina:shpresoj ti ket
sirena:jeeeeeeeeeeeeeeee i kam ende
drenusha:sa????
sirena:ndoshta sjan shum por tina dhe un do mundemi ti kryejm shpenzimet
tina:po sirena po sa i ke?
sela:sirena na trego
sirena :vetem 500
lira:wowww na mjaftojm te qendrojm pakez me shum
tina:mir mir shum
sirena:po hajde te shkojm ne folim me florin pakezzz
egzona:nuk mund ta besoj flori ngat neve
sirena:po shkojm mos te humbim kohh
sela:po po shkojmtani ne shkuam te flori
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
TinaHG08

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 23
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Sun Nov 30, 2008 3:37 pm

Tina: Tak takj tak
Flor: quien es..
Tina: Somos nosotras...
FLor: A ustedes..
Tina: Interumpimos ?
Flor: NO!
Tina: Asi? gracias a dios..///
Flor: Pasen...

Hyme, shtepija ish shume e mdhe

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Sirenaa

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 24
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Sun Nov 30, 2008 3:43 pm

sirena:flor./...
flor:dime
sirena:donde es tu iho
flor:en su recamara esta durmiendo
sirena:ahh bueno
tina:(me thot mua afer)sirena shkojm ta shohim birin e saj
sirena:pyete ti tina ehhe oki
tina:oki
flor:pasen chikas
tina:podemos a ver a tu iho
flor:si poesupuesto
tina:sirena venn
sirena:si si tina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
LonaLR

Female Numri i postimeve : 625
Age : 23
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Sun Nov 30, 2008 4:20 pm

une,fina dhe festa ,mbesim pa fjale ne koridore..
flor:pasen chikas
festa;si,si
fina:ngane me puthe romeon!
une;une e ndali e kapi e i them qe je me e kulturune
fina;ooo po qyshe done mu sjelle ma e kulturune kur florin dhe romeon e kam perpara
festa:woww fare dhome!!!!!!!!!
une:po nermale vipate kane qisi dhome
fina me thrrete mua dhe me thote qe ta shikojme romeon
une:qe,qe
flor nise te qesh
ne te gjitha e shikojme ate dhe themi basshke qka do me thane qikjo me qita
une dhe tina i thme perdon,perdon
sirena:hey per qka po i thoni perdone?
tina:o shuje o budallice se a nuk po e verene se jemi duke u sielle shume keq pake kulture
sirena;perdone
flor:como te gjaman?(hey nasta nuk e kum shkru mire se nuk po di valla)
sirena:ami sirena
lona:ami drilona,lona
flor:woow
fina:dafina,finavazhdoneji :msnhappy:


Edituar pėr herė tė fundit nga LonaLR nė Sun Nov 30, 2008 4:37 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Sirenaa

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 24
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Sun Nov 30, 2008 4:32 pm

tina:sirena te pelqen biri i florit
sirena:tina nuk mund te besoj qe e kemi florin ngat
flori:sirena te jamas asi
sirena:me jamo dafina pero sirena puedes decirme
flori:bueno estoj muy contenta
tina:nosotran tmb
lonalr:shtepia e mrekullueshme
sirena:tina kam nje ide
tina:qka....
sirena:kur nuk kemi me para lusim florin te jetojm pakez te ajo
por nuk besoj qe do funksionoj
tina:se di pyete dikush nga ju
vajzat:ju na jo na vjen mare
sirena:e pyes un
sela:oki sirena
sirena:flor puddemos cedar aqui en tuu casu por un poco tiempo
flor:sisisisis ser un praser la casa es muy grande
y claro que si pueden secerarse
sirena:gracias gracias flor
flor:por nada
tina:pra qika ne po bartemi tek flor neser
sirena:ide e mir
tina:sirena tani duhet te jemi ma shum ne nje dhom
pra ti egzona un sela dhe drenusha do jemi ne nje dhom
sirena:oki pajtohem
lonalr:ne vajzat tjera do jemi ne dhomen tjetervazhdonnnn........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
LonaLR

Female Numri i postimeve : 625
Age : 23
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Sun Nov 30, 2008 4:56 pm

flor:si si pero con una condension que me "kuidane" romeon
lona,fina.lina.sirena:sisisisisissi con todo gusto......
tina y egzona :woowwwwww
lona y fina:ne te dya nese jeni te pajtimit
tina:ok
sirena:ppppppppppppfffffff okok
tina:o po e na rrina me florin
egzona:sisisis
sela:hey yy yo
tina:hahah oshte hidheru
festa:ok pra ne te gjitha do ti pastrojem dhomate
flor:BueNo lo presente sus nuevos quartos
fina:si vamonos
flor:ok-y


.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
TinaHG08

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 23
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Sun Nov 30, 2008 5:07 pm

me prtini ta bej pergjigjen..mos shkruni ju

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
TinaHG08

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 23
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Sun Nov 30, 2008 5:33 pm

oj lone...po ajo eshte nhotwel moj..na i kena dhomat tona... eiiiii...

Shkojme ne nje dhome te pritjes...ulemi te gjitha....
Tina: Flor, algo nuevo de ti?
Flor: Nada....y ati como te llamaban?
Tina: Estas segura q quieres saber mi nombre...
Flor: QUE?
Tina: Chiste...soy Tina....
Flor: Un enorme gusto Tina....
Tina:....
Flor: De donde son?
Sirena: Uyy...De Kosova...lo conoses?
Flor: Si..el mas nuevo pais del mundo..
Tina: Exactamente...
Flor: Y como llegaron hasta aqui?
Tina: Uyimos de nuestras familias..
Flor: QUE?
Sirena: Si, es verdad..!
Egzona: Quieriamos verte.....pero...!
Sirena: Ya sabes..! XD
Flor: Estan locas..
Tina: Puede ser..!
Te gjitha: jajaja..
Flor: TINA!
Tina: QUe? uyimos..q te inporta a ti?
Flor: Haaaaaa...
Sirena: Tina....estas loca?
Tina: Ya les dije..puede ser..!
Flor: Quiza ES..
TIna: QUE? te mato...
Flor: Jajaja....chiste..
Tina: MENOS MAL eee...
Flor: Y como q se uieron? y sus familias?
Tina: No preguntes por algo q no sabes ok?
Flor: Pero tu eres una...
Tina: Estupida?
Flor: Algo asi..
TIna: Ha....
Flor: Que?
Tina: No, nada!
Sirena: Dejala..todo el tiempo anda aciendo bromas..
Flor: Si, ya veo...se ve...
Sela: Si, es verdad...
Tina: Hey..si no me soporten se pueden ir...
Flor: Me lo dises ami?
Tina: A todas?
Flor: Jajaja..pero este parte del hotel es mio...
Tina: No me digas....entonses me voy yo....o me cedo?
Flor: Cedate..
Tina: jajaja.....no me digas...crees q me inporto tu respuesta?
Flor: Hooooo..es demasiado ahora tina..
Sirena: Si, es verdad.
Sela: Tina, tenes que tener un poco de consideracion...
Flor: Estaba por decirtelo..
Tina: NO ME DIGAN....hey, flor, puede q los famosos acepten criticas pero yo no...
Flor: Ayy...JAJAJAJAJAAA....por dioooooooos!
TIna: No me lo tomes amal porfa..solo quiero acerte reir...te vez muy cansada...
Flor: AY, si...todo el tiempo estoy con romeo..
Sirena: Y su ninera?
Flor: No se donde se metio...
Tina: Como se llama?
Flor: Milagros (kete e pata ne mend kete e thash!)
Tina zgjohet nga kanapeja dhe filloj et berats..
Tina: Milagros...Milagros...
Nuk pergjigjet..
Tina: Flor, si por la tercera vez no se conteste, la vas a echar..ok?
Flor: JAJAJA...
Tina: UN, dos, tres. MILAGROS...
presim ca minuta po askush nuk pergjigjet..
TIna: Flor, ya sabes lo q tenes q aser...
Flor: Estas loca..
Tina: Un poco..si.... LA echas o no me vas a ver mas..
Flor: Crees q me inporta..
Tina: A..no te inporta?
Flor: Para nada...
TIna: Entonses me voy y no me vas a ver mas.....! dhe ik..
Flor: Tina..por dios...
Tina: JAJAJA..ya sabia...echa a la ninera de romeo..por dios...
Flor: EStabien...pero tu vas a encontrar la nueva ok?
Tina: Resolvido!
ME vone..vjen milagros.
Milagros: Flor...hola...llege.
TIna: AYy...quierida...llegaste muy tarde....sos despedida..chau..
Milagros: Flor. Q pasa?
Flor: No cuidaste para nada a mi ijo..
Tina: No nesesitas darle ninguna explicasion a esta....flor...chau quieridisisisima...!
Milagros shkon..
Flor: Y ahora? Quien es la ninera de mi ijo?
Tina: Crees q no hay nadie para elejir? YO!
Flor: QUE?
TIna: Si...puede cuidar a tu ijo 24 horas..!
Flor: jajaj..ni lo suenes..
TIna: Claro...lo voy a ver en vivo..no lo sueno..
Flor: Pero tu tenes solo 13 anos...
Tina: A quien le inporta?
Flor: Oh, no..!
Tina: Si no te gusto..puedes tomar a mi amiga, egzona...ella tmb sabe cuidar ninos..
Flor: Jajaja..
Tina: Hey....no nesesitas decidir nada...ya esta ttodo arreglado..solo una pregunta mas..
Flor: QUE PASA AHORA?
TIna: Quien es tu manager?
Flor: Maximo..!
Tina: Lindo nombre....pero q esta asiendo en este momento ese maximo?
Flor: No se..
Tina: Como q no sabes?
Flor: Hey!
TIna: Yo soy tu secretaria ok?
Flor: JAjaja..si como no..
Tina: SI!
Flor:NO!
TINA:SI!
Flor:Hooooooo...te voy a matar..
Tina: No nesesitas matar gentes para elejir tu manager..!
Flor: no puede ser..nunca antes abia conocido alguien como tu!
Tina: Puess..puede porque yo soy tan especial..chiste.
Flor&Tina:JAjajaja..
Tina: Ya decidi..Egzona es la ninera de tu ijo y yo soy el asistente de tu manager ok?
Flor: Ayy...tu estas loca..estabien...me caes muy bienn....sos como floricienta...
Tina: PUEsss.....
Flor:PUES?
Tina: Nada..olvidalo!
Flor: Como tu digas..
Tina: Ahora...mira q te digo...nesesito una oficina para trabajor con tu manager..como se llamaba?
Flor: Maximo..
TIna: Si, con el senor Maximo, OK?
Flor: Ayy..no...estabien...su oficina sera en el cuarto 108...yo pago los gastos..
Tina: Ya se q tu vas a pagar..
Flor&Tina: Jajajaja..

Ju te tjerat jeni me larg, vetem degjonit te hutuara...
Sirena:..........

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Sirenaa

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 24
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Sun Nov 30, 2008 5:49 pm

SIRENA:flor ......(nuk mund te them)
TINA:deha flor tiene emocion
FLOR:SI creo
sirena:perdoname flor no ceria
TINA:trancilisase sirena
FLOR:estas bien
SIRENA:sisi gracias flor
SELA:sirena tu papa en tele
SIRENA:dame porfa
TINA:flor dame a tu iho
(sirena nderkod fol me babain e saj)


vazhdoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ela
Moderatore
Moderatore
Ela

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 23
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Sun Nov 30, 2008 6:00 pm

Sirena:(duke folur me babin e saj)
Tina:es un angel Flor
Sela:como tu Flor
Flor:Gracias Muchisimo....Y tu como se "zhamas"
Sela:yo yo (con emocion) soy Elena
Flor:mucho gusto Elena.....Yo soy Florensia Bertotti
Sela:si se quen sos.....yo te adoro mucho


vazhdoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
LonaLR

Female Numri i postimeve : 625
Age : 23
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Sun Nov 30, 2008 6:24 pm

fina:tina me jep mua romeon
tina:ok aki lo tienes
fina:oooo que bonito
flor :gracias
fina:es la verdad
flor:jejejeje
lona:flor donde esta la baon
flor:ai en dereca
lona:graciasnashta nuk kum dite me shkru po mos e nxini per te madhe


vazhdojeni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Sun Nov 30, 2008 6:39 pm

dreFlor:flor romeo es muy lindo!!
Flor:jajaja.
DreFlor:es la verdad..
Flor:grasias..
DreFlor:tu tmb es muy muy linda...
Flor:aii..grasias chicitA..
DreFlor:yo te querooo muchoooooooo...
Flor:ahh si yo tmb...
DreFlor:jajaaj...aii grasias pero tu es actriss yo no...
Flor:aii pero yo no me inporta esta...
DreFlor:ahh si !!? BUENO gracias..
Flor:jajajaajajaja...
Tinah:dale drenusha mire romeo...
DreFlor:aiii que lindo es esta chico...
Flor:eee romeo es mi iho hahahaaha...
DreFlor:ahh si tenez razon..Flor..jejeejjej
Todas:hahahahaahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
LonaLR

Female Numri i postimeve : 625
Age : 23
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Sun Nov 30, 2008 6:47 pm

dreflor e kap romeon
dreflor:uj que lindo
flor:gracias otravas
romeo nis te qaje
dreflor tutet qe ajo i kishte fajet po jo
dreflor:uj perdon flor perdon
flor:no no te propukas
dreflor:pero...
flor:pero pero nada es un ninjo no
dreflor:si pues
dreflor ia jep flor djalin dhe ne te gjithate nisim e fotografojme
lona:fona me prite kape aparatin dhe me fotografo plzzzzz
fina:ok-y
lona dhe te gjitha daline ne foto e flori mundohet ta qetesoj djalin
lona;pritin vajza e shikoni romeon
te gjitha :siiiiiii
lona:nis te kendoj nje ninule dhe te gjithat ju paskpangjitni


....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Sun Nov 30, 2008 6:52 pm

DreFlor:STOP!!
Flor:que?
DreFlor:tu cansiones!!!
Flor:ahh si tenez razon DreNusha...
DreFlor:arriba!
Flor:POR quE OK?
DreFLor:ok vamos Chicas...un..dos..tres..
Todas:por que me quedo muda
prendida en tu mirada
por que todo es lejano
por que sin ti ya no hay mas nada
porque no existen adas ni principes ni sueńos
porque todo es mentira porque si ti ya no hay mas vida
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
LonaLR

Female Numri i postimeve : 625
Age : 23
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Sun Nov 30, 2008 8:29 pm

duke kenduar hyn guido kur na shef quditet e ne nuk e verejme hiq

guido:hola
ne te gjitha ndalemi e kthejme koken nga ai si nje kor
te gjitha:hoolaaa
flor:hola mi amor
guido:hola flor pero..
flor e kap guidon dhe e qon e qysh te dhomes mku jemi ne dhe i tregon situaten
gudo:haaaaa un gusto conoserte
tina:benas dias
..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Sun Nov 30, 2008 8:39 pm

Guido:hola chicas..
tinah:hola guido yo soy fans de floricienta!
guido:ahh si muchisimas grasias por visitar..
tinah:ahh jajaj..
dreflor:yo tmb soy fans de flor..y todas tambien...
guido:aii chicita tambien muchisimas grasias por visitar flor..
dreflor:heheh...romeo es muy lindo...es hermoso..jajajaj
guido :ahh si tenez razon ...es mi copia..hahahahahah
dreflor:hahahahahahah
flor:hahaahahahh...tenez razon hahahaha
todas :hahahahahahahahah.................................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Sirenaa

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 24
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Mon Dec 01, 2008 2:30 pm

sirena:yo soy dafina much gusto
ami me emcanta flor lo adoro
guido:gracias muchisimas gracias a todas
te gjitha:nosotras tmb
tina :sirena puedes un minuto
sirena:sisiss.....
(tina me thot diqka)
tina:sirena shkojm ti blejm nji dhurat florit qe te ket nga ne
sirena:por nuk kemi para
tina :ia bejm disi pak para ti pak un
sirena:eja pra te shkojm
tina:chikas ven porfavor(nderkoh flori guido dhe romeo qendrojn bashk)
vajzat:pooo...
tina:do shkojm un dhe sirena per ti bler nje dhurat florit deshironi te vini
drenusha:un pi vi
fina:un qendroj tek flor
egzona:un po vi
sela:edhe un
(vajzat tjera qendruan tek flori sirena tina egzona drenusha dhe sela shkuan per dhuraten)
flor:chikas donde van
sirena:vamos en siudad para el comprar algo
flor:bueno..vazhdojeni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eli
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur
eli

Female Numri i postimeve : 39
Age : 22
Vendndodhja : Tirane
Kenget e preferuara te Floricientes? : Porque,pobre los ricos,y asi sera
Disponimi i pergjithshem : Rebelde
Registration date : 06/12/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Sat Dec 06, 2008 10:58 pm

uaaa tina e paske ber dhe ktu eeeeeee
a ju jeni mbrapa neve te forumi kemi hec nja 12 faqe!!!cfar fantazie haha njs njs
un spoe lexoj po ju le te qeta se tashme keni filluar edhe pastaj e kam koken lemsh me ate te forumit tim se esht shuuum e bukur!
edhe kjo e shof qe esht graciosisisisimo!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.camibordonaba-al.tk
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
lussi

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Thu Jan 15, 2009 9:53 pm

nuk mund ta besoj eshte gjeniale nuk kam fjale per ta pershkruajtur ju duhet me te vertet te beheni skenariste ose aktore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
donjeta
Flori Fan
Flori Fan
donjeta

Numri i postimeve : 178
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Fri Jan 30, 2009 10:00 pm

me vjen mir qe ju ka pelqy fillimisht idea ime..
tek rebelde way kosova
neyse me von do vazhdoj edhe un..kur tkem koh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rrita
Mik i Forumit
Mik i Forumit
rrita

Female Numri i postimeve : 323
Age : 28
Vendndodhja : prizren
Kenget e preferuara te Floricientes? : porque , te siento, desde que te vi -benjamin rojas
Disponimi i pergjithshem : happy with my erreway
Registration date : 15/09/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Thu Feb 05, 2009 1:36 pm

me pelqen teper kjo tem e keni bere vertet shum bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donjeta
Flori Fan
Flori Fan
donjeta

Numri i postimeve : 178
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   Thu Feb 05, 2009 11:54 pm

oo tina
mund
ta
vazhdoi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Te humbur ne Argjentine   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te humbur ne Argjentine
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: