ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 www.rbdks.tk domain i ri.....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: www.rbdks.tk domain i ri.....   Sun Nov 30, 2008 7:10 pm

Ky eshte domaini i ri i forumit:rbd-ks.team-forum.net
ju presss
regjistrohuni plzzzz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: www.rbdks.tk domain i ri.....   Sun Nov 30, 2008 7:13 pm

shkurt e shqip qysh duhet nga webforumi www.RBD-ks.team-forum.net ...osht bo ne www.RBDKS.Tk ....Welcome .!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: www.rbdks.tk domain i ri.....   Sun Nov 30, 2008 7:39 pm

se spo e di une ahahahhahahahhahahahaha

regjistrohuni sepse mua dhe the.crossy na nevojiten antar......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: www.rbdks.tk domain i ri.....   Sun Nov 30, 2008 7:40 pm

bash brrawo ja qellove na nevojiten antar pra :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 23
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: www.rbdks.tk domain i ri.....   Sun Dec 07, 2008 8:32 pm

ahahah oki do regjistrohem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: www.rbdks.tk domain i ri.....   Sun Dec 07, 2008 10:23 pm

Oki thnxx daf
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 23
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: www.rbdks.tk domain i ri.....   Mon Dec 08, 2008 9:20 pm

sps jam regjistruar regjistrohuni edhe ju esht nje foro shum i mir them foroja ma i mir i RBD-sė ne KS
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: www.rbdks.tk domain i ri.....   Thu Jan 15, 2009 8:36 pm

forum shum i mir mirepo njeher nuk kam kohe ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: www.rbdks.tk domain i ri.....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
www.rbdks.tk domain i ri.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: