ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 www.DST-Crews.Com Regjistrohuni :D nuk ak nevoj per aktivizim :D

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: www.DST-Crews.Com Regjistrohuni :D nuk ak nevoj per aktivizim :D   Mon Dec 01, 2008 6:19 pm

www.DST-Crews.Com regjistrohuni edhe ju ka shume antar online mbi 500 antar online :D ,...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: www.DST-Crews.Com Regjistrohuni :D nuk ak nevoj per aktivizim :D   Thu Jan 15, 2009 8:42 pm

500 antar online ndoshta regjostrohem edhe un e behemi 501 po u bon shum forume ne te cilet thash regjistrona nuk e di (ndoshta )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
 
www.DST-Crews.Com Regjistrohuni :D nuk ak nevoj per aktivizim :D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: