ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Zgjindhni Ose Une Ose Jeta .!

Shko poshtė 

Zgjindhni Ose Une Ose Jeta .!
 The.Crossy
 Jeta
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Zgjindhni Ose Une Ose Jeta .!   Tue Dec 02, 2008 4:16 pm

Zgjidhni njerz ose me ndejt ne Forum une ose Jeta njoni po.! qe po e boj edhe tem te sontazhit kush kaq qejf me votu pa e dit .!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Zgjindhni Ose Une Ose Jeta .!   Tue Dec 02, 2008 4:51 pm

eyy a munesh me ma shpjegu qe do te thot kjo a
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Zgjindhni Ose Une Ose Jeta .!   Tue Dec 02, 2008 4:53 pm

njoni duhet me ndejt ne ket forum ose une ose jeta ..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Zgjindhni Ose Une Ose Jeta .!   Tue Dec 02, 2008 4:54 pm

duhet te kehs arsy te na shqarosh
edhe mos u brengos punen me jeten e ndreq un ne rregull e din ajo shum mir per qfar e kom fjalen

edhe se dyti pse te ka ofenduar apo qfar...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Zgjindhni Ose Une Ose Jeta .!   Tue Dec 02, 2008 4:58 pm

hyr te tema Ky / Kjo Nelt (sdua me u bo si thmi me kto sende por Vendosni ju lutem)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Zgjindhni Ose Une Ose Jeta .!   Tue Dec 02, 2008 5:15 pm

e po mund te them se nuk pranohen keto qe thua ti nuk mund te zgjedh dhe mos i ve konfuz te gjith antaret tjer... mos u largo kurse per jeten nuk po di qfar te ka ber qe eje kunder dhe per at nuk mund te marrim vendim sigurisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Zgjindhni Ose Une Ose Jeta .!   Tue Dec 02, 2008 5:23 pm

ke te drejt lina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Zgjindhni Ose Une Ose Jeta .!   Tue Dec 02, 2008 5:34 pm

nuk dua fare qe the.crossy te largohet...
mos e bej zgjedhjen e veshtir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Zgjindhni Ose Une Ose Jeta .!   Tue Dec 02, 2008 5:36 pm

jojoj

kesh dakort aty kur the mos i bej kunfuz antaret e tjer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Zgjindhni Ose Une Ose Jeta .!   Tue Dec 02, 2008 5:52 pm

nuk dua fare qe the.crossy te largohet...
mos e bej zgjedhjen e veshtir

un nuk dua te ket votime si ne zgjedhje mu kon auuu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Zgjindhni Ose Une Ose Jeta .!   Tue Dec 02, 2008 5:57 pm

op deeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Zgjindhni Ose Une Ose Jeta .!   Tue Dec 02, 2008 6:02 pm

u zgjidh problemi bonjani temes DELETE

rrespekt For All ..Kaloni mir ton kush don diqka ndihme Kontakt The.Crossy@msn.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Zgjindhni Ose Une Ose Jeta .!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Zgjindhni Ose Une Ose Jeta .!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!
» Edhe njė zbulim nga jeta e Michael Jackson-it
» Jeta e re pas divorcit. Kam oferta pėr tė hyrė nė politikė
» Bibliografia e Ramiz Kelmendit
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: