ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Luisana Lopilato Kosovo

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Vali
Flori Fan
Flori Fan


Numri i postimeve : 108
Registration date : 12/08/2008

MesazhTitulli: Re: Luisana Lopilato Kosovo   Sat Nov 08, 2008 12:37 pm

Ok . FLM !!!
Te pres ty dhe te gjithve !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Luisana Lopilato Kosovo   Thu Jan 15, 2009 8:01 pm

un per veti cili forum me pelqen ne qata regjistrona ky me ka pelqy edhe u regjistrova edhe tina eshte qike shum e mir edhe pse vetem njeher kom fol me te ne msn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Luisana Lopilato Kosovo   Fri Jan 23, 2009 8:54 pm

shum mir por ndoshta do te registrohem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vali
Flori Fan
Flori Fan


Numri i postimeve : 108
Registration date : 12/08/2008

MesazhTitulli: Re: Luisana Lopilato Kosovo   Fri Feb 06, 2009 12:50 pm

www.luly-kosovo.top-talk.net tashme riperpunohet !!!
Ju mirepresim !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Luisana Lopilato Kosovo   Mon Apr 20, 2009 4:13 pm

une jam regjistru po kur po du mi bo postimet spom del kjo tabela me shenu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vali
Flori Fan
Flori Fan


Numri i postimeve : 108
Registration date : 12/08/2008

MesazhTitulli: Re: Luisana Lopilato Kosovo   Thu Apr 23, 2009 12:34 pm

Me kontakto ne addresen rebeldeway-ks@hotmail.com per qdo ndihme !!! OK !

Edona cili eshte Indentifikimi juaj ne forum ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Luisana Lopilato Kosovo   Tue Sep 08, 2009 6:16 pm

shume foro i mire

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rrita
Mik i Forumit
Mik i Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 323
Age : 27
Vendndodhja : prizren
Kenget e preferuara te Floricientes? : porque , te siento, desde que te vi -benjamin rojas
Disponimi i pergjithshem : happy with my erreway
Registration date : 15/09/2008

MesazhTitulli: Re: Luisana Lopilato Kosovo   Wed Sep 09, 2009 2:24 pm

po vertet eshte nje forum shum i mi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Luisana Lopilato Kosovo   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Luisana Lopilato Kosovo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Po ta jap jetėn me pushkė nė duar mė duket porsi tė lind pėr herė tė dytė thoshte Deshmori i UēK -Sė Kolė N.Mirdita
» Pajtim Olluri, 22 vjeēari nga Kosova vritet nė Siri
» Il presidente del Kosovo č il boss di un'organizzazione criminale internazionale?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: