ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 projecto rebeldia

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
eli
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur
avatar

Female Numri i postimeve : 39
Age : 22
Vendndodhja : Tirane
Kenget e preferuara te Floricientes? : Porque,pobre los ricos,y asi sera
Disponimi i pergjithshem : Rebelde
Registration date : 06/12/2008

MesazhTitulli: projecto rebeldia   Sat Dec 06, 2008 6:08 pm

ateher projecto-la rebeldia continua esht nji projekt per fansat e EW dhe RW ne youtube...nese jeni do ju pelqejn shum keto:
https://www.youtube.com/watch?v=icMx-ea7H-E -video ori(ndryshe i thon marisa)
https://www.youtube.com/watch?v=43EkjijqGJ8 -video un
https://www.youtube.com/watch?v=xJrjMDAZ5wg -video tina
https://www.youtube.com/ErreDiosas -channel official,mos u habisni se esht i ri
projectorebeldia@live.it -emaili ku flitet behen aplikimet etj etj(jo messenger haha)
ju lutem shihini,ju qe jeni fansa,dhe keni account en youtube,se esht levizje e re...besitos
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.camibordonaba-al.tk
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Sat Dec 06, 2008 7:17 pm

PO...shikoni Videot TOna dhe do kuptoni shume gjera...behuni edhe ju pjes e atij FUN CLUB-i nese jeni fansa te RW apo ERREWAY...

www.youtube.com/errediosas
www.youtube.com/tinaerrediosa
www.youtube.com/marisaerrediosa
www.youtube.com/elisamelody
www.youtube.com/lulydiosa

Grupi Errediosas Eshte nje grup ku bejne pjes 4 Vajza si adhuruse te qmendura te RW...
Ato jane: Eli, Marisa, Tina dhe Sigi....
Vizitoni Chanelet ne youtube dhe do kuptoni shume gjera per kete projekt qe kemi bere ne s9i nje grup i qmendur per RW dhe ERREWAY!
EMAIL ADRESS: PROJECTOREBELDIA@LIVE.IT

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 23
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Sat Dec 06, 2008 7:21 pm

akej hehe mir shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eli
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur
avatar

Female Numri i postimeve : 39
Age : 22
Vendndodhja : Tirane
Kenget e preferuara te Floricientes? : Porque,pobre los ricos,y asi sera
Disponimi i pergjithshem : Rebelde
Registration date : 06/12/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Sat Dec 06, 2008 10:50 pm

ke account ne youtube??????se ashtu mund et komunikojm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.camibordonaba-al.tk
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Sat Dec 06, 2008 10:54 pm

shum mir......eli dhe tina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Sun Dec 07, 2008 12:41 am

po pra...mire e ke eli...nese jeni te regjistruara ne youtube na e tregoni ok?

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Sun Dec 07, 2008 11:17 am

Po une kam.......jam me nick:errewayks
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
avatar

Female Numri i postimeve : 625
Age : 23
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Sun Dec 07, 2008 11:39 pm

heheh valla une nuk komn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 23
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Tue Dec 09, 2008 12:03 pm

po eli kam jam me nick SIRENAHG
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Tue Dec 09, 2008 12:14 pm

po aaaaaaa,se paskam dittttt

gjithashtu jam edhe me qet nick:lossen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 23
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Tue Dec 09, 2008 12:18 pm

ehehhe jam gjithashtu edhe me nick dafinahg08 por nuk hi shpesh ketu vetem ne sirenahg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Tue Dec 09, 2008 12:21 pm

edhe un ma shpesh hy ne qet nick:errewayks
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Wed Dec 10, 2008 8:21 pm

e pse be po ma merrni mu nikun????
valla jeni......

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Wed Dec 10, 2008 8:55 pm

oki oki sirena sorryyyy

po bre pldh tina,qe po e perdorin nickun tond,
un nuk e kom perdor nickun tond askund

mos ma merrni per te keq......

i pava do video shum te mira ishin qe i kishit bo ju...pra eli dhe tina

BRAVO!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 23
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Thu Dec 11, 2008 11:36 pm

ohh tina nese te ka pengo sorry skom dasht po ska bo mu regjistru as sirena as dafina qata sorryy mes ma mer per tkeq skam dashttt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
avatar

Female Numri i postimeve : 625
Age : 23
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Fri Dec 12, 2008 4:33 pm

hajt more se ta fal hah [po thomm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Tue Dec 30, 2008 4:43 pm

n sta kam marr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Thu Jan 15, 2009 12:50 pm

BrAvo Eli Dhe T....
Me pelqyen videot por nuk jom e regjistrume ne Youtube...:(
(me duket se kjo teme eshte ne vend te gabuar) :nervoussmile:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Sat Jan 17, 2009 3:39 am

bravo!!po un kom ksi po dusha me qel njoo .psh,..libonita
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Sat Jan 17, 2009 2:39 pm

gracias mucho me pelqejne videot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Sat Jan 17, 2009 9:39 pm

me pelqyen shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Sun Jan 18, 2009 2:51 pm

besoj se te gjothve ju kan pelqy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Wed Jan 21, 2009 10:26 pm

gracias
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Sun May 03, 2009 11:06 pm

ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   Sun May 24, 2009 5:35 pm

ok me pelqej ajo ne youtube
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: projecto rebeldia   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
projecto rebeldia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: