ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 -=[www.RBD-Kosovo-Albania.Net.Ms]=- Rebelde Dhe Rbd Per Kosove Dhe Shqiperi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
erMal.I
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur


Numri i postimeve : 14
Registration date : 02/08/2008

MesazhTitulli: -=[www.RBD-Kosovo-Albania.Net.Ms]=- Rebelde Dhe Rbd Per Kosove Dhe Shqiperi   Sat Dec 20, 2008 7:07 pm

ESHTE NDERTUAR WEBI I RI I RBD DHE REBELDE PER KOSOVE DHE SHQIPERI PASI QE NE SHQIPERI NUK KA NJE TE TILLE
REGJISTROHUNI NE TE, KA GJITHASHTU FORUMIN E VET MBRENDA TIJ.
TE REJAT
VIDEOT
CHANELI I YOUTUBES
FOTO
FORUMI
BIOGRAFIAT
DHE GJITHQKA JO VETEM PER RBD POR EDHE PER REBELDE


-=[www.RBD-Kosovo-Albania.net.ms]=-
-=[www.RBD-Kosovo-Albania.net.ms]=-
-=[www.RBD-Kosovo-Albania.net.ms]=-
-=[www.RBD-Kosovo-Albania.net.ms]=-
-=[www.RBD-Kosovo-Albania.net.ms]=-
-=[www.RBD-Kosovo-Albania.net.ms]=-
-=[www.RBD-Kosovo-Albania.net.ms]=-
-=[www.RBD-Kosovo-Albania.net.ms]=-
-=[www.RBD-Kosovo-Albania.net.ms]=-
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 21
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: -=[www.RBD-Kosovo-Albania.Net.Ms]=- Rebelde Dhe Rbd Per Kosove Dhe Shqiperi   Sat Dec 20, 2008 7:15 pm

directo en el archivo..1 ;;)

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
 
-=[www.RBD-Kosovo-Albania.Net.Ms]=- Rebelde Dhe Rbd Per Kosove Dhe Shqiperi
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bill Clinton: Statement on Kosovo (March 24, 1999)
» Kosova anėtare e FMN,(Fondi Monetar Ndėrkombėtar)
» Kristaq Shabani:INKURAJIM TALENTESH TE REJA TE LPSHA "PEGASI" ALBANIA
» Tjetėr reagim i Donika Gėrvallės: Isa Mustafa po ia dorėzon LDK-nė Haradinajt
» Kristaq Shabani:Lidhja Ndėrkombėtare e Poeteve , Shkrimtarėve dhe Artistėve "PEGASI" ALBANIA -NJOFTIM

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: