ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 viti i ri 2009.....flisni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: viti i ri 2009.....flisni   Thu Dec 25, 2008 4:38 am

a e festoni Vitin e Ri ?me kend deshironi ta festoni vitin e ri ?kend deshironi ta takoni per vit te ri ???qfar mesazhi u lini atyre qe e festojn vitin e ri!un u uroj te gjithve edhe pse esht pak heret!hahahah....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: viti i ri 2009.....flisni   Sat Dec 27, 2008 12:20 pm

po e festoj kam deshir ta festoj edhe me juve kam deshir ta takoj floricienten marianen etj edhe un jua uroj te gjidhve festen e viti te ri 2009
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
avatar

Female Numri i postimeve : 625
Age : 23
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: viti i ri 2009.....flisni   Sat Dec 27, 2008 7:13 pm

hehe me pelqen shyume kjo fest...une kom qef me festu me familjen e gjere edhe me juve dhe nermal FLORICIENTEN ,...edhe une ju uroj te gjithve festat e fund vitit...ma shkurt vitin e ri 2009
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: viti i ri 2009.....flisni   Sat Dec 27, 2008 11:13 pm

un e kaloj me familje valla.. edhe um pelqen shume.. :)

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: viti i ri 2009.....flisni   Sat Dec 27, 2008 11:26 pm

un kam deshir me festu me stefanon vitin e ri 2009 edhe vitet e tjera kam qe edhe me juve me festu jeni shum te mir me mu ju du shum deshiroj me taku stefanon edhe mos me harru kurr qat nat edhe juve te foros kom qef me ju taku krejtve po ne qoftese deshironi mu taku krejt bashk thom qe me 31.12.2008 ne oren 20:00 te NENA TEREZ " NE PRISHTIN"
e dini ku osht besoj aty ka me pas fest me pije ushqim edhe me muzik kan me knu shum kengetar ju dua shum

me familje e festoj vitin e ri 2009
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: viti i ri 2009.....flisni   Sun Dec 28, 2008 2:48 pm

urime viti i ri edhe juve ..un kam qef me festu vitin e ri me juve edhe floricienten me familjen time e shum tjer...feliz ano nuevo...amigos y amigassssssss........!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: viti i ri 2009.....flisni   Sun Dec 28, 2008 3:38 pm

Grasias a todoss..
une valla vitin e ri e festoj me familje...kisha pas deshir me taku florin per vitin e ri 2009 por e di se eshte vetem enderr keshtu qe vetem po shpresoj hehe...e sa per ty egzona me vjen keq se nuk mundem me ardh se une e festoj me familje ...edhe nuk mendoj qe ish kon mir mu largu per vit te ri nga familja..kisha ardh me shume deshir por ja qe jane keto festa qe duhet te festohen me familje..sorry...flm ty per ftesen..edhe ju uroj te gjithve Vitin E Ri 2009Suksese edhe me te medha per ne dhe forumin....Feliz Ano Nuevooo 2009
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: viti i ri 2009.....flisni   Tue Dec 30, 2008 11:33 pm

urime te gjithve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: viti i ri 2009.....flisni   Sun May 17, 2009 10:39 pm

po e festoj kam deshir ta festoj edhe me juve kam deshir ta takoj floricienten marianen etj edhe un jua uroj te gjithve festen e vitit te ri.... HAPPY NEW YEAR.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: viti i ri 2009.....flisni   Mon May 18, 2009 12:43 am

ano nuevo fue muy antes pero FELICITACIONES

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: viti i ri 2009.....flisni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
viti i ri 2009.....flisni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Suzana Kuqi: Dhuratat e kėtij viti
» Art kulturė dhe poezi kushtuar 34 vjetorit tė demonstratave tė viti 1981

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: