ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 flor do mund tek thehej dhe te punonte prap me juanin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: flor do mund tek thehej dhe te punonte prap me juanin   Sat Sep 13, 2008 10:58 am

La siguiente informacion es exclusiva del club oficial de Juan Gil Navarro

Noticia exclusiva: Natalia Litvack (Mujer de Juan) informó recientemente que Juan estį buscando volver a trabajar con Florencia Bertotti en algśn proyecto. Como éste ańo le es imposible por todos sus compromisos, hablarį con ella en el 2009 para concretar algo. æSe verį realizado al fin el sueńo de millones de fans de volverlos a ver juntos en pantalla?

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Vali
Flori Fan
Flori Fan


Numri i postimeve : 108
Registration date : 12/08/2008

MesazhTitulli: Re: flor do mund tek thehej dhe te punonte prap me juanin   Sun Sep 14, 2008 8:38 pm

do me gezonte kjo !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
FinaLR
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 113
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: flor do mund tek thehej dhe te punonte prap me juanin   Mon Sep 15, 2008 5:35 pm

mua me pelqen maxi por do te me pelqente te kthehej te punonte me juanin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
floricienta
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 194
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: flor do mund tek thehej dhe te punonte prap me juanin   Fri Oct 03, 2008 9:42 am

edhe mua gjithashtu!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Festa
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 184
Age : 23
Vendndodhja : En Argentina, con la mejor actreez del mund: Florencia Bertotti
Kenget e preferuara te Floricientes? : internet, pushim, lexim....
Disponimi i pergjithshem : Claro que alegre
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: flor do mund tek thehej dhe te punonte prap me juanin   Fri Oct 03, 2008 1:32 pm

pues ami tambien
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: flor do mund tek thehej dhe te punonte prap me juanin   Sun Oct 05, 2008 7:34 pm

ok.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
FinaLR
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 113
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: flor do mund tek thehej dhe te punonte prap me juanin   Sun Nov 02, 2008 4:01 am

mire lona.......ishalla punon edhe pse me shume me pqlen maximo[b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: flor do mund tek thehej dhe te punonte prap me juanin   Tue Nov 04, 2008 4:35 pm

ishallaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 23
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: flor do mund tek thehej dhe te punonte prap me juanin   Fri Nov 07, 2008 6:30 pm

ishalla do me pelqente shummm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: flor do mund tek thehej dhe te punonte prap me juanin   Sat Nov 15, 2008 8:56 pm

Vali shkruajti:
do me gezonte kjo !
sigurisht......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 23
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: flor do mund tek thehej dhe te punonte prap me juanin   Sun Nov 23, 2008 2:34 pm

claro que sii yo pienso como tu sela
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: flor do mund tek thehej dhe te punonte prap me juanin   Tue Dec 09, 2008 2:19 pm

jutos flor y juan son los mejores
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: flor do mund tek thehej dhe te punonte prap me juanin   Mon Dec 29, 2008 5:33 am

do te fluturoja nga gzimi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: flor do mund tek thehej dhe te punonte prap me juanin   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
flor do mund tek thehej dhe te punonte prap me juanin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e tė lajthiturve?!A mund tė ngacmohet zjerrmi?!
» Xhavat Rexhaj:SI MUND TĖ JETOHET NĖ NJI SHOQĖRI KU VRASĖSIT E BURRAVE TĖ SHQUAR SHQIPTARĖ SORROLLATEN LIRSHĖM?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Lajme te vjetra-
Kėrce tek: