ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 ME ENCANTARIA PATICIPAR EN ALGUNA TIRA COMO CASI ANGELES

Shko poshtė 
AutoriMesazh
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: ME ENCANTARIA PATICIPAR EN ALGUNA TIRA COMO CASI ANGELES   Sat Jan 17, 2009 11:55 pm

La infartante rubia tiene ganas de incursionar en la actuación. Participó en Patinando por un sueńo 2008 y estį co-conduciendo un programa por la seńal de aire América. æQuién lo dijo?Alejandra Maglietti, que se hizo conocida por la publicidad de Doritos, confesó que no todavķa no hizo ningśn casting pero que en febrero va hacer un curso intensivo de teatro en una academia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: ME ENCANTARIA PATICIPAR EN ALGUNA TIRA COMO CASI ANGELES   Sun Jan 18, 2009 2:53 pm

gracias malena por la informacion
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: ME ENCANTARIA PATICIPAR EN ALGUNA TIRA COMO CASI ANGELES   Wed Jan 21, 2009 10:49 pm

gracias muchooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ME ENCANTARIA PATICIPAR EN ALGUNA TIRA COMO CASI ANGELES   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ME ENCANTARIA PATICIPAR EN ALGUNA TIRA COMO CASI ANGELES
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: