ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 a ju pelqen seriali the suite life of zack and cody

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: a ju pelqen seriali the suite life of zack and cody   Sun Jan 18, 2009 12:21 am

a ju pelqen seriali the suite life of zack and cody
mu mepelqen shum ai serial sidomos qka bojn ata dy binjakt zacku edhe cody mu me shum me pelqen cody po juve

NESE NUK JU PELQEN KJO TEM MUNDENI ME HEK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: a ju pelqen seriali the suite life of zack and cody   Sun Jan 18, 2009 12:47 am

po me pelqen jan te mrekullueshem hahahah i kom pa sdi sa here ne tv po ashtu edhe ne youtube
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: a ju pelqen seriali the suite life of zack and cody   Wed Jan 21, 2009 11:09 pm

qysh nuk me pelqen shum femij problematik jane i dua shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: a ju pelqen seriali the suite life of zack and cody   Sat Jan 24, 2009 3:51 pm

po valla bash qashtu eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: a ju pelqen seriali the suite life of zack and cody   Sat Jan 24, 2009 8:20 pm

hahahahahah me kali ne hotel e shum e shum sherre qe bojn jan te mrekullueshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: a ju pelqen seriali the suite life of zack and cody   Sat Jan 24, 2009 9:16 pm

shume me pelqen ..eshte si te them edhe ne nje lloj komedie..osht i perkryer ton aktort i ka perfeck ..Zackun Codyn dihet..e shume te tjere si Ashley Tisdale Etj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: a ju pelqen seriali the suite life of zack and cody   Sat Jan 24, 2009 9:46 pm

jo se kqyri valla..!!!

Ni her e kum pas kqyr...simpatik mu doken..!! ;)1

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: a ju pelqen seriali the suite life of zack and cody   Sat Jan 24, 2009 11:18 pm

shum te bukur jan un i shikoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: a ju pelqen seriali the suite life of zack and cody   Sat Mar 28, 2009 3:23 pm

po me pelqejne te dy por zacy and codu shume me shume jane shume qesharak.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a ju pelqen seriali the suite life of zack and cody   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a ju pelqen seriali the suite life of zack and cody
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Halit Bogaj: Seriali turk ''Lugina e ujqve''

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: