ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Florencia kerkon nje qift per serialin e saj me te mire. Kush do jete???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Florencia kerkon nje qift per serialin e saj me te mire. Kush do jete???   Thu Jan 22, 2009 10:24 pm

Nga Alimonito:

Florencia Bertotti eshte ne pushime me burrin e saj Guido Kazcken dhe birin Romeon. Por, sapo te kthehen, do fillojn te produktojne nje projekt te ri qe do ket florin si protagoniste. Cili aktor do mund te jetė i dashuri i florit ne serial???


Te pavarur, martesa Bertotti-Kazcka planifikon, ne 2009 te produktojne nje projekt per adoleshent qe do kete aktoren ndriquese te Floricienta si protagoniste.


Edhepse, Vendimi tanime eshte i marre, dhe tanime jane dhene hapat e pare te pounes ne projekt, ende mungojn shume elemente te rendesishme per projektin e ri. Njeri prej tyre eshte definitivisht: Dashnori(protagonisit). Florencia tanime do ishte duke menduar ne aktoret qe do ishin te gatshem te bejne nje qift protagonisitik. Patjeter, duhet te jete dikush kujt, Floerncia do mund te shprehte disponimin dhe gjith humorin e saj.

æQfare mendon se do jene te mire per tu bere qifti i Florencias??? Do jete "el freezer" i Floricienta (Juan Gil Navarro) apo do duhet te kerkohen fytyra tjera???

Arrow Revista Pronto.

Infobae.com:

Aktorja kerkon te dashurin e saj.
Edhepse Florencia Bertotti, aktore dhe kengetare, gjendet per momentin duke u kenaqur me disa pushime te qeta bashk me burrin e saj Guido Kazcka dhe voglushin Romeo, shume shpejt do filloj te punoj ne nje projekt per adoleshent ku do jete si protagoniste.

Sipas disa lajmeve te ndryshme, projekti do produktohet nga Guido Kazcka dhe Endemol, mirepo ende nuk dihet Protagonisti ne serial i cili do e shoqeroj florin ne seri.

Larazon.com.ar:

Bertotti, fytyre te nje adoleshenteje.

Pas perfundimit te projektit te suksesshem Floricienta, Florencia Bertotti do kthehet ne kete vit ne television me NINI, projekti i ri qe do produktoj Endemol. Per kete shkak, dje, ne menyre te fsheht, u reailizuan nje grup fotosh per grafiken e programit qe do shihet ne La pantalla Chica, ende pa asnje kanal te definuar. Ne keto muaj, jasht karrieres, priviligjoi jeten e saj personale, u martua me Guido Kazcken, i cili dje e shoqeroi per te bere fotot, dhe u bene prinder te Romeos. Tani Florencia kthehet kthehet ne tv dhe kerkon ta beje me shume sukses.

Credits: www.florenciabertotti-fbi.foroactivo.es
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Florencia kerkon nje qift per serialin e saj me te mire. Kush do jete???   Thu Jan 22, 2009 10:58 pm

Ky eshte nje lajm per florencia bertottin. Flm qe e ke qit alimonito...po e dergoj ne lajmet per florencia bertottin..!

Shume Thnx!

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Florencia kerkon nje qift per serialin e saj me te mire. Kush do jete???   Fri Jan 23, 2009 8:45 pm

nothing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Florencia kerkon nje qift per serialin e saj me te mire. Kush do jete???   Sat Jan 31, 2009 8:26 pm

shum flm alimonito
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Florencia kerkon nje qift per serialin e saj me te mire. Kush do jete???   Tue Mar 24, 2009 11:57 pm

mendoj qe i dashur i florit nuk duhet te jet frezer por duhen fytyra te reja qdo filem i florit do te jete i mrekullueshem nese ajo eshte aty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Florencia kerkon nje qift per serialin e saj me te mire. Kush do jete???   Fri Apr 10, 2009 6:19 pm

flm alimolito..fat floriiii ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Florencia kerkon nje qift per serialin e saj me te mire. Kush do jete???   Tue Jun 16, 2009 8:38 pm

hej seriali ma i mire i florit ka me kan NINI a
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rrita
Mik i Forumit
Mik i Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 323
Age : 27
Vendndodhja : prizren
Kenget e preferuara te Floricientes? : porque , te siento, desde que te vi -benjamin rojas
Disponimi i pergjithshem : happy with my erreway
Registration date : 15/09/2008

MesazhTitulli: Re: Florencia kerkon nje qift per serialin e saj me te mire. Kush do jete???   Wed Jun 17, 2009 6:15 pm

thnx


florit i uroj shum fat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Florencia kerkon nje qift per serialin e saj me te mire. Kush do jete???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Florencia kerkon nje qift per serialin e saj me te mire. Kush do jete???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Miradije Gashi:EDUKIMI I FĖMIJĖVE KĖRKON PĖRKUSHTIM
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Hilmi Saraēi: Masakra serbe nė Studime tė Poshtme (Martiraj) 1998-1999
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Lajme te vjetra-
Kėrce tek: