ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 femijet me te bukur te vitit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: femijet me te bukur te vitit   Sat Jan 31, 2009 8:08 pm

nese keni ndonje moter apo vella te bukur mund te konkurroni qe vellau apo motra juaj te fitoj 2009 cute kid of the year nese deshironi ateher me tregoni dhe un mund te ju tregoj se ku te hyni per te qitur foton e vellaut apo motres
..kushdo mund te konkurroj dhe mund te fitoj qkado

shikoni disa nga fituesit


nuk dmth qe veq aktort edhe kengetart jane te bukur ka edhe femije te tjere
keta femije me lart jane femij normal sikur psh une dhe ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: femijet me te bukur te vitit   Sun Feb 01, 2009 4:05 pm

HAHA...
E SA VJET DUHET MU KAN MAS SHUMTI MORE?

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
leotrim - benja - trrimi
Flori Fan
Flori Fan


Male Numri i postimeve : 413
Age : 25
Vendndodhja : gjakov
Kenget e preferuara te Floricientes? : ven a mi edhe desde que te vi
Disponimi i pergjithshem : muzik top
Registration date : 05/12/2008

MesazhTitulli: Re: femijet me te bukur te vitit   Sun Feb 01, 2009 4:41 pm

shum te bukur more
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientaks.4umer.com
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
avatar

Female Numri i postimeve : 625
Age : 23
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: femijet me te bukur te vitit   Sun Feb 01, 2009 5:41 pm

shum te bukur hahaha..e sidomos e 4 shum e bukur..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: femijet me te bukur te vitit   Mon Feb 02, 2009 12:35 pm

po deri ne 18 vjet munesh tinahg mbas 18 vjetve smundesh qiteni edhe veten more nashta fitoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: femijet me te bukur te vitit   Sat Mar 28, 2009 3:09 pm

e kam vellaun shume te bukur dhe quhet Arti si mi qit fotot e tij?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: femijet me te bukur te vitit   Sat May 02, 2009 8:03 pm

po ju them se asnjeri prej tyre nuk eshte i ks-se
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: femijet me te bukur te vitit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
femijet me te bukur te vitit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bale Beka:Festohet perfundimi i vitit shkollor
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» AGIM GASHI:NJE URIM PER FEJESEN
» Sokol Demaku: Bisedė mė Vera Kurti, mėsuese e edukimit special mė fėmijėt...
» Unė e dua jetėn-Ėshtė e bukur!-poezi nga-Raimonda Moisiu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: