ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
avatar

Female Numri i postimeve : 625
Age : 22
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Sat Sep 13, 2008 9:40 pm

????Qka eshte per ju shoqeria????? a dini ta ruani ate???????
gjthsh si qka ju konsideron ajo juve.... a i besoni asaj??????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Sun Sep 14, 2008 2:28 am

une besoj ne shoqeri edhe di ta ruaj pastaj pa shoqeri ska jet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Sun Sep 14, 2008 4:15 am

po valla libona ke te drjet.......

ok une besoj ne shoqeri por vetem nese edhe ajo di te mbhet si shoqeri e mire

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
avatar

Female Numri i postimeve : 625
Age : 22
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Sun Sep 14, 2008 1:22 pm

une besoj dhe shume ate si tha libona nuk ja jet pate.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
lonaflor
Po te presim
Po te presim


Numri i postimeve : 2
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Sun Sep 14, 2008 9:39 pm

poashtu besoj ne shoqeri  pajtohem me ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
floricienta
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 194
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Mon Sep 29, 2008 10:30 am

pa shoqerine nuk kishum mujt ne me nejt ne shkoll te vetmuar pa shoqeri kishmi qen si njerez endacak,sepse me shoqeri argetohemi dhe nuk kemi nevoj me nejt ne rrug jeje.
ishte nga une rona.(floricienta)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Thu Oct 02, 2008 2:49 pm

si i besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Thu Oct 02, 2008 2:49 pm

mendoj se pa shoqeri ska jet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
floricienta
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 194
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Thu Oct 02, 2008 7:30 pm

edhe une hehe..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Festa
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 184
Age : 23
Vendndodhja : En Argentina, con la mejor actreez del mund: Florencia Bertotti
Kenget e preferuara te Floricientes? : internet, pushim, lexim....
Disponimi i pergjithshem : Claro que alegre
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Thu Oct 02, 2008 11:03 pm

si gjithqka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Mon Oct 06, 2008 11:19 pm

po valla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
sonila xXx
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur


Numri i postimeve : 5
Age : 22
Registration date : 06/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Wed Oct 08, 2008 3:51 pm

shoqria ne vend te par hhaha e qmoj teper edhe normal qe i besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Wed Oct 08, 2008 6:40 pm

si es verdad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
Festa
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 184
Age : 23
Vendndodhja : En Argentina, con la mejor actreez del mund: Florencia Bertotti
Kenget e preferuara te Floricientes? : internet, pushim, lexim....
Disponimi i pergjithshem : Claro que alegre
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Thu Oct 09, 2008 12:25 am

haha ke te drejt sonila por nganjeher eshte jobesnike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
avatar

Female Numri i postimeve : 625
Age : 22
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Sun Oct 12, 2008 9:47 am

po vallaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 19
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Sat Nov 01, 2008 10:58 am

shoqria edhte gjeja me e shtrenjte ne bot e degjova keto dite keto fjal.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Sat Nov 01, 2008 11:38 am

po ke te drejt se pa shoqeri nuk mund te jetosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Thu Jan 01, 2009 12:52 am

per mua shoqeria esht jeta jem smundem me nejt pa ta...po bile shum...po i besoj shoqeris
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Thu May 07, 2009 10:44 pm

miqesi e perjetshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mergime
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 415
Age : 23
Vendndodhja : bujanoc
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Registration date : 03/11/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Mon Jun 08, 2009 11:04 pm

shoqeria eshte gjithqka per mua dhe besoj plotesisht ne ata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Tue Aug 25, 2009 2:33 pm

valla edhe varet se qfare shoqerie e ke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   Wed Aug 26, 2009 2:14 am

si boten time

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si qka e konsideroni shoqerine tuaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: