Florencia Bertotti Kosovo - FBK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  Latest imagesLatest images  GalleryGallery  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

 

 Poezia e dites 18.08.09

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona


Female Numri i postimeve : 7095
Age : 30
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

Poezia e dites 18.08.09 Empty
MesazhTitulli: Poezia e dites 18.08.09   Poezia e dites 18.08.09 Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 5:15 pm

Kur malli te te kete marre
Dhe une te mos jem me ty
Mbyll syte dhe me thirr
Se une do te vij aty...

Kur buzet te te jen thare
Dhe puthja te mungon
Hap dritaren dhe lutju henes
Se puthjen time ajo ta dergon...

Kur ti te ndiesh ne vetmi
Dhe zemra po te qan
Zhytu ne kujtime
Dhe mua do te me kesh prana...

Kur ti te me duash
Dhe prane te mos me kesh
Hap dritaren dhe fluturo
Se une dote jem mes resh...!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://s'kom.com
 
Poezia e dites 18.08.09
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Thenie e dites 2 maj.
» Buzeqeshja e dites 21 maj.
» Thenia e dites 30 maj
» Barcoleta e dites 2 maj
» Kenga e dites 30 maj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: