ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Rihanna Sėrish e dashuruar me Chris Brown!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Rihanna Sėrish e dashuruar me Chris Brown!   Sun May 31, 2009 5:49 pm

Pavaresisht se i fejuari Chris Brown e ka masakruar me grushta ne mbremjen e 8 shkurtit, Rihanna mendon ende per te.Prinderit e kengetares kane konfirmuar se lidhja mes tyre ka marre fund, por zera te ndryshem thone te kunderten. Sipas revistes “Star” qe citon burime te sigurta, kengetarja po pret me padurim te perqafohet me Brown.

“E do akoma. Rihanna po reflekton per situaten dhe kerkon qe Chris te kuptoje se cfare veprimi ka bere. Hapi i ardhshem do jete vendimi qe do marre ne lidhje me kete ceshtje”, shprehet burimi anonim.

Stafi i kengetares nuk ka bere asnje koment ne lidhje me kete deklarate, por pritet qe ditet ne vazhdim kengetarja e “Umbrella” te marre nje vendim, i cili mund te jete edhe pozitiv, pavaresisht se kengetarja i ka ende ne fytyre shenjat e dhunes.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Rihanna Sėrish e dashuruar me Chris Brown!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Alma Papamihali: Intervistė me tė dashuruarėn pas serenatave - kėngėtaren Ermira Babaliu
» .Sot u rihap sėrish tuneli i Kalimashit
» Chris Tucki:Tash vjen Baci Vlla!
» Serbia sėrish terrorizon shqiptarėt, nuk i lejon tė votojnė nė zgjedhje lokale

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: