ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 43 ... 86  Next
Asnjė mesazh i ri
Lajmėrim:

Rebelde forum

 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
26Maximo9999prej Mon Nov 29, 2010 9:39 am
Maximo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 22TinaHG081055prej Sun Jan 24, 2010 9:35 am
Maximo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
30Sirenaa1424prej Mon Feb 01, 2010 1:46 am
Maximo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
35TinaHG081975prej Sun Jan 24, 2010 10:57 pm
Maximo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
25Vali1023prej Wed Jan 20, 2010 1:00 am
Maximo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 19TinaHG081159prej Wed Jan 20, 2010 12:56 am
Maximo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 15Vali931prej Fri Jan 01, 2010 11:48 pm
Maximo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
28Libona1211prej Fri Jan 01, 2010 11:45 pm
Maximo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
32Vali1183prej Wed Sep 09, 2009 2:24 pm
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
27eli914prej Sat Aug 22, 2009 10:32 am
inna1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
32Vali1268prej Sun Apr 26, 2009 11:18 am
Vali Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2lussi872prej Fri Jun 25, 2010 3:26 am
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2lussi1882prej Fri Jun 25, 2010 3:25 am
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
28Maximo1993prej Sat Jun 12, 2010 9:46 am
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8lussi999prej Thu Mar 04, 2010 2:55 pm
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 22Vali1803prej Thu Feb 11, 2010 1:10 pm
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 12Maximo1530prej Thu Feb 11, 2010 1:49 am
Vali Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 19Maximo4351prej Tue Feb 09, 2010 10:03 pm
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 9Libona879prej Mon Feb 08, 2010 7:13 pm
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 17Libona2474prej Mon Feb 08, 2010 7:12 pm
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Libona491prej Wed Feb 03, 2010 3:18 pm
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Libona518prej Sun Jan 10, 2010 2:59 am
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 9lussi2918prej Sun Jan 10, 2010 12:20 am
lussi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2lussi527prej Tue Jan 05, 2010 10:19 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Libona2073prej Tue Jan 05, 2010 10:17 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2lussi444prej Tue Jan 05, 2010 10:16 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Libona477prej Tue Jan 05, 2010 10:15 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1alimonito455prej Thu Dec 31, 2009 4:35 am
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Libona382prej Sun Nov 01, 2009 4:19 am
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Edona459prej Sun Oct 11, 2009 3:08 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Edona439prej Sun Oct 11, 2009 3:07 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Edona374prej Sun Oct 11, 2009 3:07 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Edona375prej Sun Oct 11, 2009 3:06 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Edona378prej Sun Oct 11, 2009 3:05 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Edona426prej Sun Oct 11, 2009 3:05 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Edona6146prej Sun Oct 11, 2009 3:04 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Edona365prej Sun Oct 11, 2009 3:01 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 43 ... 86  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderator:Edona
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės