ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Fillon Transmetimi
  Tanimė Nini, seriali mė i ri i Florencia Bertottit, qė kthen atė nė TV pas suksesit te paparė tė Floricientės, ka filluar te transmetohet ne Telefe. Falė forumit internacional te Florencia Bertottit (FBI), kemi siguruar epizodet e Ninit, ne megaupload dhe pando.
Navigacion
 Portali
 Forumi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Listen Music


MusicPlaylist

Chat
Statistikat
Forumi ka 168 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri fatmir

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 35303 artikuj v 3791 temat
Shkarko Muzike
  Credits:
Flor ne Justo a Tiempo
Florencia u paraqit ne programin Justo a Tiempo (Bash me kohė) ku u cilsua si vizita speciale e nates.
Foto te reja
Kanė dal foto te reja te florit ne rolin e Ninit:
Florencia - Mi Romeo
  Do te doja te dish se ndonjeher mendoj, se kur erdhe pati drite te vertet. Qdo gje qe njihja, papritmas ndryshoj, menyra e te pamurit qka kisha perreth. Dhe pati, hene pa gjume, dhe pati nate me emocione, tabime sdi si tjetoj, nese sje ti
  Te shikoj tek flen, dhe dua te te puth, je gjithqka njeten time, do te te ruaj, dhembja jote, eshte dhembja ime, gezimi yt pasioni im...
  Kjo eshte pjese e tekstit te kenges se Florencia Bertottit te titulluar Mi Romeo, qe mund ta shihni komplet ne nje video te pergatitur special, apo ta shkarkoni direkt ne pc-n tuaj qe ta ndegjoni kur te doni.Shikoni Videon ne Multimedia.
  Falenderime: Forumi Oficial Internacional i Florencia Bertotti
Nini ne shtator
  Datat e dhena per fillimin e Ninit, ne fillim ishin 27 korriki ose 3 gushti, por sot eshet konfirmuar se gjithqka eshte shtyr per muajin Shtator.
  Pjes e shkrimit te publikuar me 11/08/2009:
  Shtatori eshte muaji kur Nini do filloj trasmetimin e tij, xhirimet e tij kryhen nen kontrollin e Guido Kazckes, producent dhe kapitalist i programit bashk me gruan e tij, Florencia Bertotti. Aktorja do interpretoj personazhin e mbeses se nje kopshtari te ambasades se Isla de Santa Juliana (Ishulli Santa Juliana), me karakteristik qe eshte klaustofobike, ne nje menyre qe.....
  Shiko kete shkrim komplet ne subforumin Nini.
Informacion Gjeneral
  Titulli: Ninķ
  Producenti: Endemol
  Asisten ne Produksion: Guido Kaczka, Florencia Bertotti
  Tekstshkrues: Gaby Fiore dhe Gabriel Mesa
  Derjtoresha e artit: Valeria Ambrosio
  Televisioni per transmetim: Pa konfirmuar.
  Data e premieres: Pa konfirmuar.
  Fillimi i xhirimeve: 20 prill.
  Ekipi i aktoreve:
  Florencia Bertotti
  Juan Soler
  Nicolįs Scarpino
  Maida Andrenacci
  Giselle Bonafino
  Roberto Catarineu
  Esteban Melloni
  Foto te para:
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 75 mė Fri Mar 08, 2013 12:03 pm
Sondazh
A dėshironi qė Juan Soler tė jetė bashkprotagonist me Florin ne Nini?
1.Po
93%
 93% [ 14 ]
2.Jo
7%
 7% [ 1 ]
Totali i votave : 15
Tema Fundit
» Rebelde forum
Mon Nov 29, 2010 9:39 am nga Maximo

» si po kaloni ne
Fri Jun 25, 2010 3:26 am nga Edona

» nje vajze e vogel 3 vjeqare qan per shkak te justin bieber
Fri Jun 25, 2010 3:25 am nga Edona

» Peace, peace and paqe
Sat Jun 12, 2010 9:46 am nga Libona

» ju lutem lutuni
Thu Mar 04, 2010 2:55 pm nga Libona

» Se shpejti koncert ne FBK(Forumin e Flor Bertottit ne Kosove)
Mon Mar 01, 2010 6:53 pm nga Libona

» Njoftim (kerkohet moderatore)
Thu Feb 11, 2010 1:10 pm nga Libona

» Maite Perroni web
Thu Feb 11, 2010 1:49 am nga Vali

» Maite Perroni forum
Tue Feb 09, 2010 10:03 pm nga Libona

» tregoni.....
Mon Feb 08, 2010 7:13 pm nga Libona

Top posters
Libona (7095)
 
Edona (6018)
 
TinaHG08 (2205)
 
egzona stefano (1869)
 
Jeta&Lali (1825)
 
Lina (1525)
 
alimonito (1453)
 
Ela (1379)
 
..... (1281)
 
lussi (1200)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of Floricienta KS on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Florencia Bertotti Kosovo - FBK on your social bookmarking website