ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Agnesa Vuthaj.Miss-i nga Kosova,sot biznismena neser politikane.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Agnesa Vuthaj.Miss-i nga Kosova,sot biznismena neser politikane.   Mon Jun 01, 2009 3:56 pm

Njė bukuri me tone mesdhetare, e brishtė dhe sensuale njėkohėsisht… Por, pas kėsaj paraqitje tė hijshme qėndron njė vajzė e cila ka ditur tė shfrytėzojė shumė mirė mundėsitė qė i janė ofruar pas kurorėzimeve tė saj si “Miss Kosova 2003″ dhe “Miss Albania 2004″. Agnesa Vuthaj, modelja kosovare, tashmė qė prej vitit 2006 ėshtė drejtuese e njė kompanie e quajtur “Agnesa Vuthaj Association”, e cila ėshtė dhe organizuesja e konkursit “Miss Kosova”. Ajo ka ditur qė tė shfrytėzojė shumė mirė kėtė mundėsi dhe tashmė tė kthehet njė femėr biznesi nė fushėn e spektaklit. “Fillimisht skena ishte shumė e bukur, mė pas lindi dėshira pėr tė qenė pjesė organizative e kėtyre spektakleve”, - tregon ajo pėr rrugėn e saj. Po gjithashtu, duket se fushat e interesit tė bukuroshes kanė qenė tė shumanshme. Gjatė kohės kur ndiqte studimet e saj pėr Shkenca Politike, ajo ka punuar si zėdhėnėse e ish-kryetarit tė Kuvendit tė Kosovės, Nexhit Daēi dhe ka qenė kėshilltare pėr administratėn nė komunėn e Mitrovicės. “Pėr momentin nuk kam aspirata pėr karrierė politike, mė vonė ndoshta edhe do tė angazhohem”, - tregon ajo. Nė kėtė intervistė pėr suplementin “Summer Pages”, Agnesa tregon se takimi me tė ndjerin, Presidentin e Kosovės, Ibrahim Rugova, ka qenė njė ndėr momentet mė tė veēanta tė jetės sė saj. Gjithashtu, ajo tregon dhe pėr fėmijėrinė dhe adoleshencės e saj, pėr Agnesėn tjetėr, ndryshe me atė qė shikojmė nėpėr kopertina, atė si ėshtė realisht nė jetėn e pėrditshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Agnesa Vuthaj.Miss-i nga Kosova,sot biznismena neser politikane.   Sun Jun 07, 2009 3:19 am

thnxz ..ok

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Agnesa Vuthaj.Miss-i nga Kosova,sot biznismena neser politikane.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Murat Jashari: Kosova drejt humnerės
» Ramiz Dėrmaku:KOSOVA, TAHIR ZEMAJ DHE KORBAT E KOMBIT
» Foto tė ndryshme dhe lule
» ME GRYKĖ PUSHKE KĖNDON KOSOVA
» Enver Bytyēi - Kosova digjet, Beogradi dhe Tirana krihen!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: