ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Pėrdoruesit mė tė kėnaqur me kompaninė Apple

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Pėrdoruesit mė tė kėnaqur me kompaninė Apple   Wed Jun 10, 2009 3:22 pm

Pėrdoruesit mė tė kėnaqur me kompaninė Apple

Apple ėshtė bindshėm prodhuesi mė udhėheqės i kompjuterėve personal sipas kėnaqėsisė sė blerėsve, pasuar nga Gateway, HP, Compaq e Dell.Nė hulumtimin mė tė ri tė kėnaqėsisė sė blerėsve tė kompjuterėve personalė nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės tė cilėn e ka kryer kompania Forrester Research notat bindshėm mė tė mira i ka marrė kompania Apple.
Me notė kėnaqėsie prej 80% Apple ėshtė dukshėm para tė plasuarit tė dytė Gateway pėrdoruesit e tė cilit janė shprehur 66% tė kėnaqur, e pasohet nga HP, Compaq e Dell.
Gateway ėshtė prodhuesi i vetėm i kompjuterėve tė bazuar nė sistemet operative Windows me mbi 65% tė pėrdoruesve tė kėnaqur, qė sipas vlerėsimit tė Forrester mjafton tė vlerėsohet si “nė rregull”, derisa pėr mbi 80% pėrdorues tė kėnaqur tė Apple kanė marrė notėn “e mirė".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pėrdoruesit mė tė kėnaqur me kompaninė Apple   Sun Jun 21, 2009 3:22 am

flmm

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Pėrdoruesit mė tė kėnaqur me kompaninė Apple
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Petrit Rudi:Ish eprori i lartė i UĒK-sė ka njė porosi pėr Hashim Thaqin me kompaninė pronto!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: