ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 F-Secure rekomandon tė mos pėrdorni Adobe Reader

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: F-Secure rekomandon tė mos pėrdorni Adobe Reader   Wed Jun 10, 2009 3:22 pm

-Secure rekomandon tė mos pėrdorni Adobe Reader

Adobe Reader ēdo ditė e mė shumė ėshtė duke u bėrė shėnjestėr e dashakeqėve, dhe kjo ėshtė arsye pse pėrdoruesit e tij do tė duhej tė gjejnė alternativa, ka theksuar Mikko Hypponen, anėtar i ekipit hulumtuesit tė kompanisė e cila merret me softuerė kundėr viruseve, F-Secure.“Adobe Reader ėshtė bėrė Internet Exploreri i ri”, u ka thėnė Mikko Hypponen tė pranishmėve nė konferencėn RSA nė San Francisko, duke aluduar nė lėshimet shumta tė sigurisė tė cilat e pėrcjellin kėtė shfletues tė internetit nga kompania Microsoft.

Deklaratėn e tij Hypponen e ka mbėshtetur nė tė dhėnat qė F-Secure i ka mbledhur gjatė periudhės prej 1 janarit deri mė 16 prill 2008 tė cilat kanė dėshmuar se dashakeqėt kanė shfrytėzuar 128 lėshime brenda Adobe Acrobat, derisa nė periudhėn e njėjtė tė kėtij viti janė regjistruar 2.305 raste tė tilla.

Pėrfaqėsuesi i F-Secure nuk ka rekomanduar ndonjė zgjidhje alternative ndaj Adobe Acrobat, por pėrdoruesit i ka udhėzuar tek pdfreaders.org, ku pėrdoruesit mund tė zgjedhin vet aplikacionin tė cilėn duan ta pėrdorin.
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: F-Secure rekomandon tė mos pėrdorni Adobe Reader   Wed Jun 24, 2009 1:41 am

ok thnx

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: F-Secure rekomandon tė mos pėrdorni Adobe Reader   Wed Jun 24, 2009 1:37 pm

sps libon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: F-Secure rekomandon tė mos pėrdorni Adobe Reader   Fri Jun 26, 2009 4:42 am

shumm ok

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: F-Secure rekomandon tė mos pėrdorni Adobe Reader   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
F-Secure rekomandon tė mos pėrdorni Adobe Reader
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: