ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 KUSH NGA JU DO TE DONTE TE MERRTE PJESE NE BIG BROTHER?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin


Female Numri i postimeve : 6018
Age : 20
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: KUSH NGA JU DO TE DONTE TE MERRTE PJESE NE BIG BROTHER?   Wed Jun 10, 2009 4:08 pm

KUSH NGA JU DO TE DONTE TE MERRTE PJESE NE BIG BROTHER?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin


Female Numri i postimeve : 6018
Age : 20
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH NGA JU DO TE DONTE TE MERRTE PJESE NE BIG BROTHER?   Wed Jun 10, 2009 6:33 pm

une per vete jo!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin


Female Numri i postimeve : 1525
Age : 24
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH NGA JU DO TE DONTE TE MERRTE PJESE NE BIG BROTHER?   Thu Jun 11, 2009 5:10 pm

Joooo un joo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
nisii
Flori Fan
Flori Fan


Numri i postimeve : 133
Age : 18
Disponimi i pergjithshem : SIEMPRE ALEGRA,ALWAYS HAPPY...
Registration date : 13/06/2009

MesazhTitulli: Re: KUSH NGA JU DO TE DONTE TE MERRTE PJESE NE BIG BROTHER?   Sat Jun 13, 2009 2:46 pm

bon popo.pranoj.
sa eshte kamata.

hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin


Female Numri i postimeve : 6018
Age : 20
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH NGA JU DO TE DONTE TE MERRTE PJESE NE BIG BROTHER?   Sat Jun 13, 2009 3:27 pm

mos bo hajgare po posto mire hahaha ani...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: KUSH NGA JU DO TE DONTE TE MERRTE PJESE NE BIG BROTHER?   Today at 1:08 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KUSH NGA JU DO TE DONTE TE MERRTE PJESE NE BIG BROTHER?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nga Flori Bruqi:Kush ėshtė Behgjet Pacolli ??
» Kush ėshtė vajza tė cilėn nė 19:30 e presin nė "randez-vous" mbi tre milionė shqiptarė!
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranė Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkėluftėtar i Zahir Pajazitit: Duhet tė zbardhet vrasja e Zahirit
» Ėshtė edhe njė pyetje tjetėr pėrveē kush ėshtė Nazim Bllaca. Kush ėshtė SHIK-u?
» Kush e ndihmoi dhe kush e tradhtoi Adem Jasharin (Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: