ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Vdes Michael Jackson, mbreti i pop-it

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Vdes Michael Jackson, mbreti i pop-it   Fri Jun 26, 2009 5:47 pm

Michael Jackson has died at age 50 after being rushed to UCLA Medical Center, NBC News has confirmed.
Los Angeles Fire Department Capt. Steve Ruda told the L.A. Times that Jackson was not breathing when paramedics arrived at his home and CPR was performed.
TMZ.com reported that he may have suffered cardiac arrest.
burimi: www.msn.com

Vdes Michael Jackson
Mbreti i muzikės pop, Michael Jackson, ka ndėrruar jetė pas njė arresti kardiak, bėjnė tė ditur mediat amerikane.

Nė njė lajm tė fundit, gazeta amerikane The Los Angeles Times ka raportuar se mbreti i muzikės pop ka vdekur.

Kėngėtari kishte pėsuar arrest kardiak (ndalim sė funksionuari tė zemrės), ndėrsa kur ndihmėsit mjekėsor kishin arritur nė shtėpinė e tij, ai mė "nuk merrte frymė".

Gati tė gjitha mediat amerikane pohojnė se Jackson ėshtė nė komė , ndėrsa LA Times, duke iu referuar zyrtarėve tė spitalit ku kėngėtari ėshtė shtruar, pohon se ai tashmė ėshtė i vdekur.

Ikona e muzikės pop filloi karrierėn si fėmijė me grupin “Jackson 5”, ndėrsa u bė kėngėtari mė i famshėm nė botė kur filloi tė kėndonte solo nė vitet e shtatėdhjeta.

Lansimi i albumit "Thriller" ishte arritja mė e madhe e tij nė karrierė, pasi ky album mban rekordin e albumit mė tė shitur tė tė gjitha kohėrave. Derisa hitet e tilla si "Billie Jean" dhe "Beat It" bėnė qė Mbreti i muzikės pop tė pėlqehet nga miliona fansa anembanė botės, tė cilėt imitonin stilin e tij tė vallėzimit.

Gruaja e parė e legjendės sė muzikės ishte vajza e Elvis Presleyt, Lisa Marie Presley, me tė cilėn u martua nė vitin 1994, ndėrsa martesa e tyre zgjati vetėm dy vite.

Mė vonė, ai u martua me australianen Debbie Rowe me tė cilėn ka dy fėmijė, Prince dhe Paris. Ndėrsa fėmija i tretė, Prince Michael II, ėshtė lindur nga njė nėnė surrogate pėr tė cilėn nuk ka informata.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Vdes Michael Jackson, mbreti i pop-it   Fri Jun 26, 2009 7:54 pm

O sot morra vesh, shum mu ka dhimt po qa me bo..xD

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vdes Michael Jackson, mbreti i pop-it   Fri Jun 26, 2009 9:14 pm

edhe une degjova qe ka vdek... por ske q'te besh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Vdes Michael Jackson, mbreti i pop-it   Fri Jun 26, 2009 9:37 pm

jeta kshtu e ka...

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vdes Michael Jackson, mbreti i pop-it   Sat Jun 27, 2009 3:42 pm

por jeta nganjehere po eshte shume e padrejte!por keshtu e ka jeta...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Vdes Michael Jackson, mbreti i pop-it   Mon Jun 29, 2009 2:38 am

njeriu lind-jeton-vdes=lig i natyres

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vdes Michael Jackson, mbreti i pop-it   Fri Jul 10, 2009 6:05 pm

libona shkruajti:
njeriu lind-jeton-vdes=lig i natyres

ke te drejte...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vdes Michael Jackson, mbreti i pop-it   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vdes Michael Jackson, mbreti i pop-it
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Edhe njė zbulim nga jeta e Michael Jackson-it
» Vdes mbreti i muzikės pop Majkėll Xhekson
» "Skėnderbeu, Mbreti luftėtar i Shqipėrisė", vjen nė atdhe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: