ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Shqiperia po ndryshon, kenduar nga Elita 5, Genta Ismajli, Soni Malaj, Ciljeta..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Shqiperia po ndryshon, kenduar nga Elita 5, Genta Ismajli, Soni Malaj, Ciljeta..   Fri Jun 26, 2009 5:49 pm

Kenga simbol i fushates per PD: "Shqiperia po ndryshon

Partia Demokratike publikoi dje edhe kengen e re te fushates se saj elektorale me titullin "Shqiperia po Ndryshon". Kjo kenge ka mbledhur zerat me te mire te skenes mbareshqiptare si grupin, Elita 5, Genta Ismajlin, Leonora Polosken, Elvana Gjaten, Soni Malaj, Ciljeten, Stinen dhe Bojken Lakon.

Shkarkoje si MP3: http://www.zeriyt.com/mp3/Shqiperia_po_Ndryshon.mp3


Shqiperia po ndryshon

1.

Eshte nje thirrje qe na zgjon

Eshte nje dore qe na drejton

Eshte nje ritem qe na kerkon:

Shqiperia Po ndryshon !


Rruga jone s'ka kthim

preke boten i lire

me ne te gjithe fitojne

jehona le te vazhdoje

1-2-3- ooooeeeooo


2.

Nje motiv qe frymezon

Femije e te rritur afron

Dashuri nga shpirti qe buron

Per nje Shqiperi qe po ndryshon


Ref . Te gjithe bashke


Eshte nje rruge qe na bashkon

Eshte nje enderr qe na fton

Eshte e ardhmja qe premton

Eshte nje komb qe sot beson

Shqiperia po Ndryshon !

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Shqiperia po ndryshon, kenduar nga Elita 5, Genta Ismajli, Soni Malaj, Ciljeta..   Fri Jun 26, 2009 9:16 pm

ok thnxx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Shqiperia po ndryshon, kenduar nga Elita 5, Genta Ismajli, Soni Malaj, Ciljeta..   Fri Jun 26, 2009 9:35 pm

spsss

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Shqiperia po ndryshon, kenduar nga Elita 5, Genta Ismajli, Soni Malaj, Ciljeta..   Fri Jul 10, 2009 6:11 pm

teme ok e mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shqiperia po ndryshon, kenduar nga Elita 5, Genta Ismajli, Soni Malaj, Ciljeta..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shqiperia po ndryshon, kenduar nga Elita 5, Genta Ismajli, Soni Malaj, Ciljeta..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shqiperia Etnike nga e verteta nė anderr

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: