ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Jolie dhe Pitt zhvendosen nė New York?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jeta&Lali
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1825
Age : 24
Vendndodhja : prishtine
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : happy
Registration date : 24/08/2008

MesazhTitulli: Jolie dhe Pitt zhvendosen nė New York?   Tue Jul 14, 2009 8:51 am

Dyshja e famshme e Hollywoodit, Angelina Jolie dhe Brad Pitt, raportohet se janė duke menduar tė blejnė pronė nė New York.
Jolie dhe Pitt, tė cilėt mė herėt kishin marrė me qira prona tė ndryshme nė vlerė prej rreth 100 mijė dollarėsh gjatė qėndrimit nė New ork, raportohet se janė duke shikuar tė blejnė njė shtėpi nė Manhattan, tė ndėrtuar nė vitin 1908.

“Oborri ėshtė rrethuar, qė do tė thotė se ata mund tė hyjnė dhe dalin me veturė pa u shqetėsuar nga paparacėt. Ndėrtesa po ashtu ka edhe dalje tė tjera. Kam dėgjuar se ata janė tė gatshėm tė harxhojnė 25 milionė dollarė”, ka thėnė burimi.

_________________
Forumi i Mariana Esposito ne Kosove:
www.laliespositofans.tk
regjistrohuni ju lutem ju lutem

Mariana Esposito Kosovo
WebSite : www.laliespositofans.com
Forum : www.laliespositofans.tk
Fotolog : www.fotolog.com/laliespositoks coming soon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.laliespositofans.tk
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Jolie dhe Pitt zhvendosen nė New York?   Mon Jul 27, 2009 5:14 pm

ok flm jeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Jolie dhe Pitt zhvendosen nė New York?   Mon Jul 27, 2009 5:33 pm

okeyy flm shumm jetta

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Jolie dhe Pitt zhvendosen nė New York?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jolie dhe Pitt zhvendosen nė New York?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pierre-Pandeli Simsia:Nė Institutin "Gjergj Kastrioti Skėnderbeu nė New York

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: