ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Winhouse pothuajse vdiq ne krahet e Blake..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Winhouse pothuajse vdiq ne krahet e Blake..   Mon Jul 27, 2009 6:57 pm

Winehouse po thuajse ‘vdiq’ nė krahėt e Blake

Ish-burri i Amy Winehouse, ka thėnė se kėngėtarja njė herė kishte ‘vdekur’ nė duart e tij pas njė konsumimi tre ditor tė drogės.
Blake Fielder-Civil, 27-vjeēar, ka zbuluar se ai kishte menduar se Amy kishte vdekur nė krahėt e tij derisa dyshja kishin konsumuar drogė dy vite mė parė nė Londėr (gusht 2007).

“Isha i tmerruar. Ne ishim nė shtrat duke biseduar. Sytė e saj pėrnjėherė u bėnė zi. Ajo filloi tė lėshohej nė shtrat. Unė u tmerrova. Nuk e dija si t’i ndihmoj asaj. Isha jashtė normales edhe unė me drogė dhe dėnesja duke qarė ‘Amy’!”, ka thėnė Blake.

“Ajo kishte njė pamje tė tmerrshme nė fytyrė dhe befas i ra tė fikėt dhe ndaloi tė marrė frymė. Ishte gjėja mė e frikėsuese qė kam parė. Isha i sigurt se e shihja atė duke vdekur para meje. Nuk dija ēfarė tė bėja ta shpėtoj. E mbaja afėr dhe mendova se do tė vdesė nė krahėt e mi”, ka shtuar rokeri britanik.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Winhouse pothuajse vdiq ne krahet e Blake..   Tue Jul 28, 2009 9:03 pm

ok thnx....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Winhouse pothuajse vdiq ne krahet e Blake..   Fri Jul 31, 2009 7:48 pm

spss

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Winhouse pothuajse vdiq ne krahet e Blake..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Winhouse pothuajse vdiq ne krahet e Blake..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vdiq daja im Shefki Ramadani!
» VDIQ AKTORI YNE I SHQUAR "ARTISTI i MERITUAR" - Bep Shiroka
» Nedim Vlora: Varri i djalit tė Ismail Qemalit nuk ėshtė gjetur akoma
» LAJM MORTI-VDIQ PATRIOTI E VEPRIMTARI, I BURGOSURI POLITIK , SHKRIMTARI E GAZETARI KADRI MANI
» Sot nė moshėn 72 vjeēare vdiq Prof. Dr. Emrush Gashi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: