ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Forumi Security Team - na vizitoni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Akilis
VizitorMesazhTitulli: Forumi Security Team - na vizitoni   Fri Oct 24, 2008 12:00 am

Forum shqiptar,ku do mudn ti gjeni te gjitha,argetim pa kufij,software te ndryshem,lojra,design,muzik,filma online dhe per shkarkim gjitha ne nje vend

na vizitoni , ju mirpresim!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
akilis
VizitorMesazhTitulli: linku forumit   Fri Oct 24, 2008 12:02 am

linku security.team-forum.net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Forumi Security Team - na vizitoni   Fri Oct 24, 2008 10:06 pm

shum mir .... muy bien
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Forumi Security Team - na vizitoni   Thu Oct 30, 2008 6:58 pm

shum mir do te regjistrohem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Forumi Security Team - na vizitoni   Fri Oct 31, 2008 6:17 am

shume mire po ather pse su regjistrove edhe ti netonin????????

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Zana-Flor
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur
avatar

Female Numri i postimeve : 18
Age : 23
Vendndodhja : Peja
Kenget e preferuara te Floricientes? : Tic Tac,1,2,3 Floricienta open
Disponimi i pergjithshem : Duke Qeshur Gjithmon.....
Registration date : 30/10/2008

MesazhTitulli: Re: Forumi Security Team - na vizitoni   Fri Oct 31, 2008 10:48 am

a veq deshe me e bo reklamen Akilis
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hsm-albanians.forumotion.com
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 19
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: Forumi Security Team - na vizitoni   Sun Nov 02, 2008 10:15 am

po de mire e ki zana hehe..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Forumi Security Team - na vizitoni   Sun Nov 23, 2008 12:40 pm

muy bien
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Forumi Security Team - na vizitoni   Sun Nov 23, 2008 12:52 pm

hhehheeheeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Forumi Security Team - na vizitoni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Forumi Security Team - na vizitoni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ramiz Dėrmaku: Kadri Mani - Personaliteti me rėndėsi kombėtare
» Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: