ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Shkenca ime e preferuar!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Shkenca ime e preferuar!   Sat Aug 01, 2009 3:04 pm

Shkenca ime e preferuar eshte Astronomia. Kjo shkence me pelqen me shume se te gjitha shkencat e tjera ekzakte sepse te njeh me ligjet e gjithesise, vendosjen e trupave qiellore dhe ekzistencen e tyre. Me pelqen te kem dituri mbi planetet, asteroided, kometat, meteoret dhe meteoridet, galaktikat e shumta etj etj, prandaj e klasifikoj kete shkence si te preferuaren time.

Po shkenca juaj e preferuar cila eshte?!

Question Question Exclamation Question Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: Shkenca ime e preferuar!   Mon Aug 03, 2009 11:21 pm

edona shkruajti:
Shkenca ime e preferuar eshte Astronomia. Kjo
shkence me pelqen me shume se te gjitha shkencat e tjera ekzakte sepse
te njeh me ligjet e gjithesise, vendosjen e trupave qiellore dhe
ekzistencen e tyre. Me pelqen te kem dituri mbi planetet, asteroided,
kometat, meteoret dhe meteoridet, galaktikat e shumta etj etj, prandaj
e klasifikoj kete shkence si te preferuaren time.


tmb como tu....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Shkenca ime e preferuar!   Sat Aug 15, 2009 2:00 pm

me vjen mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shkenca ime e preferuar!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shkenca ime e preferuar!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: