Florencia Bertotti Kosovo - FBK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  Latest imagesLatest images  GalleryGallery  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

 

 ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Lina


Female Numri i postimeve : 1525
Age : 32
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Empty
MesazhTitulli: ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju   ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 4:34 pm

ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Lina


Female Numri i postimeve : 1525
Age : 32
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Empty
MesazhTitulli: Re: ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju   ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 4:38 pm

kur me force te mos kem
do te vij e do te mbaj shpirt
gjersa dhimbja te shkoj larg..
SYTE e tu do te jen te mbyllur
erresire mos te ndiesh
do te flas me zerin tend
te kam JETE te kam PERJETE
Ne krahet e tua do jeme
perqafimin do ndiesh
edhe pse larg do te jesh
sa dhe fundi frike te kete!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona


Female Numri i postimeve : 7095
Age : 30
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Empty
MesazhTitulli: Re: ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju   ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 5:32 pm

Nga dritarja shikoj
yje e hene tok qendrojn
ateher e kuptova
qe ty ste harrova...
E di qe ke vuajtur
dhe e ke veshtir
Por te lutem me fal
edhe pse sndihesh mir...

ma kan dedikuar..

po ty lina?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://s'kom.com
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Lina


Female Numri i postimeve : 1525
Age : 32
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Empty
MesazhTitulli: Re: ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju   ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Icon_minitimeMon Aug 03, 2009 12:10 am

per mu ishte nje keng e thjesht e mir po nuk eshte e vendosur ne internet se di nese mund ta gjej kur e kam nddegjuar at keng jam befasuar shum kam mbetur pa fjal po fatkeqsisht ai qe e kishte ber at keng nuk ishte ne zemren time ...me erdhi shum keq po zemra donte dike tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona


Female Numri i postimeve : 7095
Age : 30
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Empty
MesazhTitulli: Re: ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju   ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Icon_minitimeMon Aug 03, 2009 12:52 am

aha..me fal qe isha kurreshtare..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://s'kom.com
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Lina


Female Numri i postimeve : 1525
Age : 32
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Empty
MesazhTitulli: Re: ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju   ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 9:41 pm

asgje e dashur e kaluar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona


Female Numri i postimeve : 7095
Age : 30
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Empty
MesazhTitulli: Re: ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju   ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 12:03 am

zemra sonte po loton
ajo ty te kerkon
ku je ti
ku me shkove
a e di se kjo zemer
po shkatrohet..
Ti me tjetrin
e un po vdes
te betohem
qe do te kthej
do te kthej un ty
derisa kjo zemer
te jetoj me dashuriiiiiiiiiiiiii;;;;

edhe pse tjetrin do
un pa ty nuk jetoj
zemra ime do te pret
qe ta zgjosh
e te me thuash
i imi je..
Te dua
Perse nuk kupton
ti per tjetrin perseri
mendon
a e di se po vuaj
kur me mua ndjehesh e huaj...
Te them te dua
e fali veten
por ti prap e ke mendjen
tek ai...
un po vuaj
a kupton
perse Libon keshtu ma kthen
un per ty i japi krejt
e ti asgje nuk ndjen........nga dikush qe me ka dashur,...por kur nuk munda tja kthej dashurin.....ma dergoi me SMS....por kete i ktheva:

E di qe e ke veshtir
por duhet te me kuptosh
un po vuaj
ti njejt
kjo dashuri
nuk do funksionoj...
Me vjen keq te te them
por e dua e nuk dua
te te genjej
me nuk mundem te jem
larg tij..
te lutem me harro
e nje jet
mos harro ..
Hiqe nga mendje emrin tim
te lutem A...beje per kete agim...
Mengjesi nuk do vij
nese ti keshtu vazhdon
por me lejo te te them:
LIDHJA JON ME NUK VAZHDON!

me vjen keq...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona


Female Numri i postimeve : 6018
Age : 27
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Empty
MesazhTitulli: Re: ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju   ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Icon_minitimeFri Aug 14, 2009 8:21 pm

shume SMS te forte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Aurora
Flori Fan
Flori Fan
Aurora


Numri i postimeve : 277
Age : 27
Vendndodhja : nga nje vend i bukur
Kenget e preferuara te Floricientes? : "TE SIENTO" " MI VESTIDO AZUL " " Y ASI SERA" "DELFINA" "PORQUE" "KIKIRIKI" .."hay un cuento"
Disponimi i pergjithshem : NGANJEHERE E LUMTUR,NERVOZE POR EDHE E MERZITUR
Registration date : 14/08/2009

ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Empty
MesazhTitulli: Re: ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju   ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 8:17 pm

kur te zgjohesh heret ne mengjes
mos laj syt me lot
se dot vij dikush dot thot
se vjen personi qe e doni sot

mos pyet si vi
mos pyet si jetoj
por pyet se sa rend
pa ty ditet e jetes i kaloj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona


Female Numri i postimeve : 7095
Age : 30
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Empty
MesazhTitulli: Re: ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju   ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 1:16 am

wow!!shum e mir..Aurora..

Zemer e thyer
me dysh
sonte po loton
deri sa ti tjetrin e mendon
un po qaj me lot..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona


Female Numri i postimeve : 6018
Age : 27
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Empty
MesazhTitulli: Re: ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju   ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 4:32 pm

nje dite
te pashe
ne dashuri me ty rash
ndonese ne shikim te pare
krejt qka pata ne zemer ty ti dhash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona


Female Numri i postimeve : 7095
Age : 30
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Empty
MesazhTitulli: Re: ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju   ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 12:51 am

zemer harruar
shpirt shkrumuar
qaj me lot
e vdes pa ty
kurre me sdo shihemi
ne te dy!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://s'kom.com
mirjeta
Flori Fan
Flori Fan
mirjeta


Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 26/08/2009

ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Empty
MesazhTitulli: Re: ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju   ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 1:09 pm

mua ma da derguar dikush kete leter ne menyr shum romantike ishim shqiperi edhe takova personi qe me do por un jo un isha ne uj per derisa i nedyqan kisht bler nje trendafil te kuq e ne nje leter ku shkruante

pa ty bota humb kuptimin
pa ty dielli humb shkelqimin
pa ty hena
nuk e ka ndriqimin
pa ty natyra shemtohet
pa ty dita nuk errsohet
pa ty nata nuk kalohet
pa ty endrra nuk enderrohet
pa ty jeta jo jo nuk kalohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona


Female Numri i postimeve : 7095
Age : 30
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Empty
MesazhTitulli: Re: ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju   ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 1:38 pm

shum e mir jete..


gjithqka nje jete
ty te kisha
por tani
gjithqka prisha!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://s'kom.com
mirjeta
Flori Fan
Flori Fan
mirjeta


Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 26/08/2009

ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Empty
MesazhTitulli: Re: ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju   ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 2:40 pm

eshte ramazan po du me dek
afer te kam nuk guxoj me te prek
te me don e un te dua pas iftarit ka pun me mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Lina


Female Numri i postimeve : 1525
Age : 32
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Empty
MesazhTitulli: Re: ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju   ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 9:52 pm

Po du met puth po du met prek jo qe diqka po veq mu ka n'tek ... :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona


Female Numri i postimeve : 7095
Age : 30
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Empty
MesazhTitulli: Re: ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju   ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 3:51 am

pa ty jam
si nata pa hen
edhe dielli
nuk me shikon
a thua pse?
pse gjith kjo dashuri
me ket merzii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://s'kom.com
Sponsored content





ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Empty
MesazhTitulli: Re: ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju   ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ketu mund te shkruani ndonje poezi qe ia keni dedikuar dikujt apo dikush j'ua ka dedikuar ju
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» ketu mund te shkruani per casin angeles
» Pyetje per Anetaret.:ketu mund ti shprehni te gjitha pyetjet qe deshironi tia beni ndonje anetarit te foros:.
» ketu shkruani artisti n\en qe e ardhuroni ???
» A i keni then dikujt qe te dua?
» egazona + tina ketu shkruani per egzonen edhe per tinen

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: