ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Stone pozon lakuriq

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Stone pozon lakuriq   Sun Aug 09, 2009 10:10 am

Sharon Stone nuk njeh moshė, pasi aktorja ka pozuar lakuriqe pėr njė revistė franceze.
Ylli i filit “Casino”, thuhet se ka vendosur tė veshė vetėm njė korse tė zezė seksi dhe take me lidhėse pėr fotografitė e reja tė saj.

“A ka ndonjė moshė kur duhet tė ndaloni tė bėni gjėra tė caktuara, si pėr shembull tė tregoni trupin? Ato fotografi nuk janė asgjė mė shumė se sa unė vetė. Jeta ime nuk ka ndryshuar nė moshėn 50-vjeēare. Unė nuk e ndryshoj”, ka thėnė aktorja.


(nese doni e postoj foton..po do ishte banale)..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Stone pozon lakuriq
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Faik Krasniqi: Kengetaret lakuriq dhe lypsit e rrugeve
» Edi Rama Lakuriq

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: