ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Genta Ismaili bezdiset nga fansat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Genta Ismaili bezdiset nga fansat   Tue Aug 11, 2009 6:46 pm

Kėngėtarja Genta Ismaili ėshtė kthyer nė Kosovė pasi ka mbajtur njė turne tė gjatė koncertesh nė Amerikė.Bukuroshja ka qenė e pranishme nė sfilatėn “Dita e Modės sė Prishtinės”, e cila u mbajt nė kryeqytet. Por ajo nuk ėshtė ndier aspak rehat nga fansat e saj, tė cilėt i kanė kėrkuar gjatė gjithė kohės autografe dhe dėshironin tė bėnin foto me tė. Kjo e ka detyruar kėngėtaren qė tė lėrė gjithēka nė mes dhe tė largohet, pas njė ore qėndrimi nė evenimentin mė tė rėndėsishėm tė modės kosovare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Genta Ismaili bezdiset nga fansat   Thu Aug 13, 2009 1:55 am

wow..hahaga sa gjynahh

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Genta Ismaili bezdiset nga fansat   Fri Aug 14, 2009 1:04 pm

shume keq qka pi pengojne fansat... fama pi pelqen a fansat jo a .. nuk shkon qyshty.. valla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Genta Ismaili bezdiset nga fansat   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Genta Ismaili bezdiset nga fansat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Djana Ismaili: Donzhuani i endrave te mia.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: