ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Panettiere: Fama mė jep fuqi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Panettiere: Fama mė jep fuqi   Fri Aug 14, 2009 12:45 am

Aktorja e filmit “Heroes”, Hayden Panettiere, thotė se tė qenit e famshme i jep fuqi dhe besim tė pėrpiqet tė ndryshojė botėn.
“Udhėtoj rreth e rrotull botės dhe takoj njerėz tė mrekullueshėm. Dhe po ashtu fitoj rast tė flas pėr gjėrat pas tė cilave jam e pasionuar. Jam nė njė pozitė tė fuqishme dhe ndjej pėrgjegjėsinė pėr tė folur pėr gjėrat qė besoj. Ėshtė diēka qė tė jep fuqi, veēanėrisht pėr femrat e reja”, ka thėnė aktorja.

Por aktorja shton, “Ndonjėherė dua tė jem person normal”.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Panettiere: Fama mė jep fuqi   Fri Aug 14, 2009 1:03 pm

yesss...

ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Panettiere: Fama mė jep fuqi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: