ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Miley Cyrus bėhet ‘Seksi’?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Miley Cyrus bėhet ‘Seksi’?   Fri Aug 14, 2009 2:33 pm

Aktorja e filmit ‘Hannah Montana’, Miley Cyrus, 16-vjeēare, do tė bėhet ‘seksi’ – aktorja raportohet se ka siguruar rol nė vazhdimin e filmin “Sex and the City”.
Tinejxherja pritet t’i bashkohet katėrshes sė aktoreve tė filmit, Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, Kim Cattrall dhe Cynthia Nixon, nė tentim pėr t’u bėrė aktore serioze.

“Miley e sheh kėtė si njė tranzicion nga njė tinejxhere drejt roleve mė tė pjekura. Tė gjithė jemi tė shqetėsuar se si do tė duket kjo. Vėrtet, tė gjitha vajzat e filmit janė tė ngazėllyera qė do ta kenė Mileyn nė ekip”, ka thėnė burimi.

Detajet e rolit tė Miley janė tė panjohura.


_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Miley Cyrus bėhet ‘Seksi’?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: