ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Nudo mbi veturė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Nudo mbi veturė   Mon Aug 17, 2009 12:49 am

Njė vajzė e re ka kėrcyer mbi njė makinė tė tipit "Benz Regina", me targa tė Tiranės, e cila veē shkeljes sė rregullave tė qarkullimit... vajza ka qenė krejt e zhveshur!! More po, asnjė milimetėr rrobė nė trup.


Kėto foto janė fragmente tė shkėputura nga njė video e bėrė pak ditė mė parė, e cila ėshtė bėrė nė Shqipėri, pėrgjatė rrugės qė tė ēon nė njė zonė mjaft e populluar kjo nė stinėn e verės, njofton “Shekulli".

Skena qė kanė parė kalimtarėt dhe ajo qė shihet nė video, ėshtė disi e pazakontė. Vajza me treēerekun e trupit tė zhveshur, ka dalė nė bazhanė e sipėrme tė makinės, duke kėrcyer dhe duke prekur veten.

Nuk i dimė arsyet qė e kishin shpėnė nė njė ekstazė tė tillė, po vajza nuk ka dashur t'ia dijė as pėr makinat qė kalonin ngjitur dhe as pėr sytė e "shqyer" tė kureshtarėve, madje as pėr banorėt e fshatit aty pranė, shumė prej tė cilėve, tė ndier nė siklet, u ėshtė dashur tė mbyllin sytė.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Nudo mbi veturė   Mon Aug 17, 2009 10:48 pm

ky si paska trut ne rregull
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nudo mbi veturė   Wed Aug 19, 2009 12:48 pm

haha vjaz e qmendur....

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Nudo mbi veturė   Wed Aug 19, 2009 9:20 pm

crazy girl...
Si si ka ardhur fare turp...hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nudo mbi veturė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nudo mbi veturė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: