ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Bllokohet nė urėn lėvizėse

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Bllokohet nė urėn lėvizėse   Wed Aug 19, 2009 12:35 pm

Njė vozitėse ėshtė gjetur nė njė pozitė shumė tė palakueshme tė martėn. Nė fakt, derisa ajo ishte nė automjetin e saj, ėshtė bllokuar nė urėn lėvizėse kur ura ka filluar tė ngritėt.
Ajo po qėndronte nė urėn e qytetit Sturgeon Bay nė Wisconsin, kur struktura gjigante ka filluar tė lėvizė nė mėnyrė qė nėn tė kalojė anija.

Falė frenave tė mira dhe gomave tė reja, automjeti e ka mundur gravitacionin dhe ka qėndruar nė vend edhe atėherė kur ura ishte nė kėndin prej 45 shkallės, shkruan gazeta “Daily Mail”.

Pasi qė ura pėrfundimisht ėshtė lėshuar, gruaja e palėnduar ka ndezur automjetin dhe ka vazhduar udhėtimin e saj

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Bllokohet nė urėn lėvizėse   Wed Aug 19, 2009 1:26 pm

sa interesant si loder qenka ajo ura flm per infon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Bllokohet nė urėn lėvizėse   Wed Aug 19, 2009 9:09 pm

haha okey
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Bllokohet nė urėn lėvizėse   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bllokohet nė urėn lėvizėse
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: