ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Imbruglia e emocionuar me kėngėn e shkruar nga Chris Martin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Imbruglia e emocionuar me kėngėn e shkruar nga Chris Martin   Mon Aug 24, 2009 2:15 pm

Natalie Imbruglia ka pranuar se sa nuk kishte shpėrthyer nė vaj nga kėnga e “mrekullueshme” qė frontmeni i bendit “Coldplay” Chris Martin ka shkruar pėr tė.
Kėngėtarja e njohur pėr hitin e saj botėrisht “Torn” ka thėnė se ishte pushtuar me emocione kur e kishte dėgjuar kėngėn “Fun” tė shkruar nga Chris Martin e cila do tė paraqitet nė album e saj tė radhės tė titulluar “Come To Life”.

"Jam shumė fatlume qė e kam kėtė kėngė. Kur shkova nė studio ai mė tha, ‘e kam pėrfunduar kėngėn’, dhe ma kėndoj, gati sa nuk shpėrtheva nė vaj sepse ishte aq e mrekullueshme”, ka thėnė Imbruglia.

"Ėshtė e thjeshtė dhe jo e ngarkuar, por edhe e lezetshme nė tė njėjtėn kohė. Pėrmban diēka me tė vėrtetė emocionale dhe mendoj se tė bėn pėr vete menjėherė," ka shtuar Imbruglia.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Imbruglia e emocionuar me kėngėn e shkruar nga Chris Martin   Tue Aug 25, 2009 8:24 pm

thnx bon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Imbruglia e emocionuar me kėngėn e shkruar nga Chris Martin   Tue Aug 25, 2009 9:03 pm

duhet ta gjej ket keng..

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Imbruglia e emocionuar me kėngėn e shkruar nga Chris Martin   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Imbruglia e emocionuar me kėngėn e shkruar nga Chris Martin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fatmir Halimi: Vallja e yjeve dhe Vargjet e lira (Lasgush Poradeci dhe Migjeni)
» Chris Tucki:Tash vjen Baci Vlla!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: