ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Fox nėnshkruan pėr Catwoman?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Fox nėnshkruan pėr Catwoman?   Thu Aug 27, 2009 1:14 am

Megan Fox ėshtė aktorja e fundit e cila pėrmendet se mund tė luajė rolin e Catwoman nė filmin e ardhshėm mbi Batmanin.
Siē shkruan The Sun, aktorja tashmė ka nėnshkruar pėr tė luajtur rolin, qė mė herėt ishte luajtur edhe nga aktoret Halle Berry dhe Michelle Pfeifer.

Pėrveē Fox qė do tė jetė e re, i gjithė stafi tjetėr i filmit Batman mbetet i njėjti, me Christian Bale, Michael Caine dhe regjistorin Christopher Nolan.

Xhirimet pritet tė fillojnė vitin e ardhshėm, ndėrsa filmi tė pėrfundojė nė vitin 2011.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Fox nėnshkruan pėr Catwoman?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: