ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Brown thyen rregullat e lirimit me kusht

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Brown thyen rregullat e lirimit me kusht   Fri Aug 28, 2009 12:21 pm

Chris Brown mund tė pendohet pėr daljen e tij nė Hollywoodin Perėndimor, duke qenė se ka thyer rregullat e lirimit me kusht, pasi qė ėshtė ende i ri pėr tė dalė nė njė klub nate.
Gjykata e Lartė nė Los Angeles tė martėn i ka dhėnė kėngėtarit pesė vite lirim me kusht dhe gjashtė muaj shėrbime ndaj komunitetit, pasi ishte shpallur fajtor pėr sulmin ndaj ish-tė dashurės sė tij, kėngėtares Rihanna.

Reperi po ashtu ėshtė i detyruar tė qėndrojė larg kėngėtares pėr pesė vite, ndėrsa shėrbimin ndaj shoqėrisė do ta fillojė 72 orė pas shpalljes sė dėnimit.

Sido qė tė jetė, kėngėtari i ka shokuar fansat e tij kur ėshtė paraqitur nė njė lokal nate nė Hollywood, ai madje ka marrė mikrofonin pėr tė nderuar legjendėn e ndjerė tė muzikės pop, Michael Jackson.

Ky veprim i Brown mund tė dėnohet me ligj, sė paku kėshtu ka thėnė zėdhėnėsja e departamentit tė lirimit me kusht nė L.A., Kari Webb

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
inna1
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 352
Age : 21
Registration date : 20/08/2009

MesazhTitulli: Re: Brown thyen rregullat e lirimit me kusht   Sat Aug 29, 2009 11:48 am

ncncnnc o ishalla ja bojn denim me vdekje se jo ddenim me kusht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Brown thyen rregullat e lirimit me kusht   Mon Aug 31, 2009 12:36 am

jmir e ki ..

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Brown thyen rregullat e lirimit me kusht   Mon Aug 31, 2009 6:09 pm

po valla idiot njeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Brown thyen rregullat e lirimit me kusht   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Brown thyen rregullat e lirimit me kusht
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vetėvendosje: Ja si "Zajednica" thyen territorin e Kosovės (Foto)
» 28 Nėntori ėshtė dita e ēlirimit tė Shqipėrisė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: